Suriyelileri uzun yıllardır içimize sığdırdık. istesek de istemesek de Bir alan kaplıyorlar. içimizdeki bu alan çoğumuzda negatif. - Öfke alanı. yarın bir gün onlar gidince “Suriyeli yoksunluğu” yaşayacak içimizdeki bu negatif alan Ve mutlaka başka bir şeyle ikame edilecek bu nefret alanı. Çünkü içimizde yeni boşalmış hiçbir alan yoktur ki hemen bir şeyle dolmasın.
Ben hiç hissetmem banane aq fazla görmüyorum zaten Afganlar da gitsin.
maalesef tarihin en büyük demografik operasyonlarından birini yaşadık ve kısa vadede bu devam edecek gibi görünüyor.
manevi bir huzur ev kiraları ve fiyatları düşer. ülkeye yemin ederim bolluk bereket esenlik gelir.
o boşluk anca fakir göçmenlerin bedenlerinden, ucuz iş gücünden vb. etinden sütünden faydalananlarda olur.
hangi boşluk?
belediye otobüslerinde hissedeceğimiz boşluktur. artık rahat rahat biner- ineriz. oturacak koltuk bile bulunur.
Boşluk değildir o,varolmanın dayanılmaz hafifliğidir.
O boşluk boş kalacak ev ve kira fiyatları düşecek.
O ne güzel boşluktur.
allahım sen konuyu biliyorsun amin.
rabbim ölmeden şu ülkenin sığınmacılardan kurtuluşunu göreyim.
inşallah olacaktır. beni düşüncesi bile rahatlattı. ülkemiz ferahlayacak, huzur içinde olacaktır. ancak az da olsa sığınmacılar olur herhalde.
O boşluk ne güzel bir boşluktur.
O boşluğu Türklerle dolduracağız.
kanserli bölgenin kesilip atıldığında vücutta oluşan boşluktur.
zararı olmaz, faydası olur.
boşluktan ziyade fazladan konfor alanı olacaktır o.
o bosluk hic olusmayacak.cogu turk erkekleriyle evlendi urediler.coguna turk vatandasligi verildi.ayiklanmaz hale geldi.
nesiller gececek ve belki cocuklariniz torunlariniz suriye kokenli biriyle evlenecek.
bunun kendi bile farkinda olmayacak.
Çok değerlenecek bir zaman. Herkesin merakla beklediği o boşluk.
ülkenin yarısı boşalır valla.