bugün

gereksiz sikillenen herif.
ilk zamanlar sadece zıplıyormuş ve çizim yapan uğraştırıcı olduğunu düşününce uçurmuş . adam tembellikten uçmayı keşfetmiş.
görsel
Kostüm on numara bence.
isveç'te çocuklara isim olarak verilmesi yasaklıdır.
tüm dünya devletlerinin vatandaşıdır. lakin takıldığı ortam varsa yoksa abd nedense.
3 yaşlarımdan beri bildiğim süper kahramandır. Şöyle ki, ilk örümcek adamı ve sanırsam aynı gün supermanı öğrenmiştim. Benim kuzenim o zamanlar 5 yaşındaydı, galiba o anlatmıştı. Çocuklar arasında şöyle bir şey vardır, bununla ilgili bir anınız var mı bilemem ama, bir şeyi seversen diğeri onu sevmesin istersin. Tüm dünyada herhalde en sevilen kahramandır örümcek adam. Ben de 3 yaşımda bu süper kahramanları öğrendiğim zaman, örümcek adam favorim dedim. Kuzenim de o benim favorim, superman favorin olsun dedi. ikimiz de çocuğuz tabii, böyle bir tartışma yaşandı. Aslında tartışma da denemez, hiç böyle 5 yaşındaymış gibi davranmadı kuzenim. Rica etti, adeta yalvaran gözlerle bana bakıyordu. Ah şu hayır diyemeyişim var ya, hayır örümcek adam benim favorim desem çok utanırdım. Ben de kıramayıp "tamam, favorim superman (3 yaşındaki tabirimle "süpermen")" dedim.

Ne var ki, şu an favorim ne "süpermen"dir ne de "sıpaydırmen". "Betmen" seviyorum ben..
Bir (bkz: dr manhattan) değildir. Tırnağı olamaz
Gay oruspu çocuğunun teki.
görsel
Hassiktir amk, bir de gay yapın bari tam olsun.

https://www.log.com.tr/wa...-michael-b-jordan-istegi/
Süper kahramanların allahıdır. Tek başına bütün avengers'a (dr strange, hulk, scarlett witch dahil) tek atabilecek güçte biridir.

Ayrıca dünyanın en popüler süper kahramanıdır.
michael b. jordan la yeni superman karakteri dşünülüyormuş. dc'nin neden başarısız olduğunu anlamak için yeterli bir dedikodu herhalde. illa siyahi oynatacaksanız idris elba var orada kapı gibi de siyahi superman mi olur? bari ten rengini mavi mor filan yapın da tam olsun. saçmaladılar iyice
flash'dan bir tık daha yavaş olan süper kahraman.
justice league filmiyle beraber allah katına yükselmiş süper kahraman.
bir bıyık mevzusudur dönüyor.

http://geekhane.com/super...yikli-superman-detaylari/
Çocukken hep o olmak istemişimdir. Saçı falan çok karizmatik gelirdi. Bide sakalını kesme bicimine hayranım.
var olan bütün süper kahramanlar aleminde insan olmayan tek süper kahramandır. bu arkadaş uzaylıdır. metabolizması dünyaya uyum sağlamıştır. bu elemanla ilgili kill bill v2 filminde bir monolog bulunmaktadır. bu monologda çok güzel göndermeler ve tespitler yapmış sevgili tarantino.
görsel
beyni olmayan süper kahraman.
lois bunu clark kent olduğu zamanlar küçümsüyordu, superman olduğunu öğrendikten sonra hemen bir sırnaşmalar filan.
yemezler yavrum deyip tekmeyi koymalıydı ama nerde o akıl.
görsel
son yıllarda henry cavill'in canlandırdığı süper kahraman. seçmelere gittiğinde klasik süperman kostümü giymiş bu arada, yakışmış da.

http://geekturkiye.com/20...r-fotografi-ortaya-cikti/
Filmin başında adamda sakal var, benim merak ettiğim konu ise hiçbir nesne bu hergeleye zarar veremiyorken nasıl olup neyle tıraş oldu da sonrasında cillop gibi oldu?
Kriptonitten jileti mi var? Tıraş sonu bakım kremi kullanıyor mu?
Asıl adı Kal-El olan, sivilde Clark Kent kimliğiyle dolanan DC süper kahramanı. Dünyaya faydası dokunduğu kadar zararı da dokunmuştur. Güçlerini dünyanın güneşinden alır. Sanıldığı gibi yenilmez falan da değildir. Batman'den bir araba dayak yemiştir zamanında.
batman karşısında eğilip bükülen kahramanımsı şey.
bazi dingiller bilmiyor ki superman zaten isa'yi temsil ediyor.
herif mukemmelligi, safligin tanimi zaten.
bunu bilmeden gelip yoksa superman batman, x-men kadar ilginc degil yea demek hic kusura bakmayin ama cahilliginizin apacik disari vurumu.
ogrenin de oyle gelin.
Kriptonit sahibi tıfılların bile tokat manyağına çevirebileceğini bilince pek bi süperliği kalmayan kahraman, bir batman değil.