1. 1.
    az önce radyoda müziğini dinleyince aklıma gelen enfes bir eski dizi..müziklerini kazım koyuncu yapmıştır..başrollerinde şevket çoruh ve başak köklükaya oynamıştır..
    3 ... baudelaire
  2. 2.
    gösterimi hala d max adlı kanalda devam eden uğur arslan şavket çoruh gibi oyuncuların yer aldığı dizidir.iyi bir senaryo ve farklı bir çizgiye sahip olan bir diziydi.müziği de insanın yüreğini titreten diziydi...
    3 ... fayaka
  3. 3.
    mükemmel müziklere sahip * mükemmel konuya sahip, mükemmel oyunculara sahip mükemmel dizi. türkiye tabii ki böyle mükemmel bir diziyi kaldıramamıştır ve dizi yayından aniden kaldırılmıştır. tüm oyuncuları gerçekten "oyuncu" olan dizidir. özledik çok.
    5 ... paradigma
  4. 4.
    gece vakti ekranda görüp tekrar izlemeye koyulduğum dizi. şevket çoruh , ruhi sarı , başak köklükaya , dolunay soysert ve benim açımdan en çok göze batan uğur polat (uğur arslan değil efendim) ın oynadığı dizi. müzikleri de tekrar vurdu bir de kazım abimizi hatırlattı tekrardan. çok sağlam diziydi vesselam, böyle dizilerin uzun süreli yayınlanmaması hakikaten insanın sinirini bozuyor.
    2 ... sayid jarrah
  5. 5.
    keske tekrarını verseler denilesi güzel dizi.
    1 ... maksimroger
  6. 6.
    "yeditepe istanbul" tadında yurdum mahalle yaşantısını ekrana yansıtan dizi idi. mahallelinin sağlam dostlukları, hoş atışmaları, en çok da parasızlıkları bize bizi anlattığı için çok sevilmişti.
    ne var ki; zengin yaşantı gösterme meraklısı* kanal yöneticileri "ya biz şöle bi malikane bi cip bir de yakışıklı adam koyalım daha iyi iş yapar sanki" zihniyetinden kurtulamadıkları için kaldırıverdiler diziyi sorumsuzca ekrandan.
    dileriz bu yönetici abiler günün birinde insanımıza ekranlarda onların yaşantısını göstermenin hem daha mantıklı hemde daha ucuz olabildiğinin farkına varabilirler. * * *
    4 ... sehir zorbasi
  7. 7.
    a$mı$ dizi.gerek oyuncu kadrosuyla gerekse dizinin müziğiyle/konusuyla ger¢ek hayatın bu kadar yalın bir $ekilde ele alınıp , bir o kadar da akıcı i$lenmesiyle tek kelime muazzam bir dizi idi.
    3 ... mein herz tanzt
  8. 8.
    (bkz: sultani yegah)
    ... mulayim
  9. 9.
    türkiyede yapılmış en gerçek, yalansız, dolansız, silahsız sen gibi, ben gibi, bir dizi. müzikleri de ayrı bir güzeldir, nede olsa rahmetli kazım koyuncu yapmıştır.
    2 ... yamyamyiyen insan
  10. 10.
    gene olsa , gene izlesek dizisi... hele şarkının arasında "sultaaaaaaaan" diye haykırma yok mu?
    2 ... a la folie