bugün

Bir menemen değildir.
içi boş dediler. Dikkatli okumanızı öneririm.
bütün sucukla çift yumurtadır.
Nicki güzel olan yazardır. iyi isim bulmuş dedirtir. Benim nickaltımada üç beş bişe karalarsa menemene terfi ederim. (bkz: yumurtalısucuk)
yiyecek olarak en sevdiğim ikilidir.
kiskandiysam siksinler dedigim yazardir. yine de iyi eglenceler.
Biraz önce bana troll diyip bana trollük yapan anlayamadığım bir şahıs .
Sözlük kızlarına kezban deyip, zenginim ayaklarıyla şahsımı kandırmaya çalışan coşkundur kendisi. Kızlar uzak durun. Fakir. Kesin bilgi yayalım.
Van persie bu sezon 15 gol atarsa götüne baza demiri sokacağını iddia eden yazar.

Böyle bir cesareti onurlandırmamak olmaz. Entrysini silmiş ama allah'tan ss almıştım: görsel

Tebrikler kardeş. 15 gol olursa Sezon sonu editlerim.
seri artılama üstadı. artılama sayılarında genellikle aynı rakamı tutturuyor. takdir ettim. sayı ise 69.
(#28979326) doğruları konuştum diye beni ezmeye çalişan yazar olur kendileri. şimdi kendi nick altımda da cevap verirdim ben sana ama reklama gerek yok bence. Ayrıca sözlük formatını sen oku, yada önce girdiğin entryleri oku ne kadar ahlaka uygun bi bak sonra tekrar konuşalım bu konuyu olur mu?
Kendi nickine bakıp oyle konuşsan keşke. benim nickim seni hic ilgilendirmez. Zoruna giden ne anlamadim üç beş kisi yazdı diye havalara girip ona buna soven ben miyim sen mi? Doğrulara gelince zoruna giden entrynin ne olduğu ortada zaten konuşmaya bile gerek yok.
ekşiden başlık araklayan bir adet yazarımsı.
eskileri ozlemis sucukcugum. selam yumurtacan.
Silik olmuş yazar

Sözlük için güzel bir gelişme.
Benimle uğraşan yazar.
Silik yedi canıma değsin.
osuruğu kötü kokar.
kaçıncı siliği 15 güne kalmaz döner gelir o ağır işsiz harun.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/819503/+
neden silik bilmiyorum ama iyi olmuş yazarı.

sabah ki convecon da mı oydu ki acaba. bi de iftira atmış millete. hep böyleydi zaten bu yadırgamıyoruz.
Silik olması kötü oldu.

Şimdi yeni nickini bilmediğim için donuza ekleyemicem hofff.
Silik olduğuna üzüldüğüm yazar. Tanımasam da bir samimiyet sezmiştim. Belki buralardadır. Öyleysen selam sana.
Böyle olabiliyor.
(#41031205)
diye bağırdı 70 entryli yazar.
Entry sayısının 3 katı nickaltı olan yazar.

Cidden yeni mi sandınız?
güncel Önemli Başlıklar