bugün

güzel adam.

(#13738172)
eğitime aç olduğunu hissettiğim yazar. yok lan hissetmedim kendisi söylemiş pardon.
(#13806971)

edit şikisi: odtü rektörüyle konuştum yarın gelip başlasın dedi. okusun eğitime aç bireyler yahu.
(bkz: odun)
gepetto usta lazım ona bir tane.
hücre hapsi aldığımda aferin diyerek beni ödüllendiren yazar. iyi kalplilikte sınır tanımıyor. * : p
saçmalayan yazar.
hiç bir entrysini okumadım ama nedense iyi biri olduğunu düşündüğüm yazar.
nickim için fortçu murat yakıştırmasını yaparak bei güldürmüş yazardır.
elbette herşeyin bilimsel bi açıklaması var.*
eski dost tamlamasını * diline dolayarak daimi dostlarını üzmüş yazardır... *
(#16820778) iş bu entrym'den mütevellit esra elönü'yü fikir insanı ilan ettiğimi savunan yazar. ancak yazıdaki önermede böyle bir şey yok. canı sağolsun dediğim yazar.
eleştiriye tahammülü olmayan yazar. ancak yaftalamak nedir çok iyi biliyor.
sözlük yerine bir forum sitesine üye olmasının daha sağlıklı olacağını düşündüğüm yazardır.
an itibarı ile çok cahil bir yazar olduğunun farkına varmıştır üstelik yardım eden de yok.
kendisinin ezik olduğu daha önce de dillendirilmiş ama tanımadığı insanlar hakkında atıp tutarken tipik cemaatçi kafasıyla ona buna kuyrukluk yapması gerçekten acınası.

yap yine yapma demiyorum ama hayatının tek uğraşı haline getirme küçüğüm...
bu adamdaki yüz hafızasına hayran kaldım. niye benim böyle bir yüz hafızam yok acaba niye diye düşüncelere gark oldum ayrıca espritüel bir havası da yok değil.
sıcakkanlı yazar. hemşehri olmamızın da katkısı olabilir böyle düşünmemde.
misyonunun farkında olan yazar; umarım bi gün tsubasa ozora da olur kendileri. *
(#18953035)
ben "x dersi aliyorum" dedigimde "yardim edebilirim" diyen yazar. isim dustugunde mesaj kutusunu dolduracagim, simdiden tesekkurlerimi iletirim.
kalisky'a yardım konusunda verdiği söze şahidim,yardım etmezse buralar hep entry dolacak *
hafızası güçlü yazar imrendim doğrusu gerilmeyi bırakıp ona söyleteceğim artık nickleri olur bence.
olgunluğu ve asaleti duruşundan belli olan babacan yazar. * geldi, bir köşeye oturdu, yazarlarla muhabbetini etti, bir süre sonra da hadi bana eyvallah deyip babalar gibi çekti gitti.

bir dahaki zirvelerde kendisiyle daha çok konuşabilmeyi umduğum ve eğer gelirse kendisi için mekandan içeri girerken üzerinde nickinin yazdığı kırmızı halı açacağım yazar abimdir.
karanfil'de harıl harıl işimi görecek bir dükkan ararken yoldan çevirip lüks bir mekanda yemek ısmarlayan yazar abim.
eski bir yazar. *

beni seri eksileyen kişi senmisin? itiraf et yoksa çok pis kayacam. *
ne kadar sevildiği nick altına girilenlerden anlaşılan, samimiyeti diline yansımış bir yazar. umarım uzun süre buralarda olur samimi gakkoş yiğidim.
''abi beni kahve içmeye çağırmıştın'' dedim anında kahve ısmarladı. eliaçık, cömert, güleryüzlü ve pek ısındığım abimiz. ayrıca gakkoşmuş yeni öğrendim. valla büyüksün abi.
adam gibi adam lafı onun için geçerli sanırım.