bugün

(bkz: phantom squad)
offline modunda oyun oynayanlar için sorun teşkil etmeyen platform. dün online yapıp güncelleme indirdim bugün gitmiş demek ki.
Oh. Açılmaya başlamış. Şuan dünya genelinde serverlerin yüzde yirmi civarı açıldı. Helal gabe. Çok fazla bekletmedin bizi.
4 saattir erişilemeyen platform. yavaştan yavaştan kendine gelmeye başladı sanırsam. sohbet bölümü çevrimiçi oldu. yalnız sohbet kısmındaki herkes sıfırlanmış gibi 9 dk. önce görüldü yazıyor, ilginç.
Türkiye'de normale dönmüştür. Yavaş yavaş düzeltiyorlar.
yılsonu indirimlerinden birkaç oyun ve neredeyse bedava sayılabilecek bir fiyata 3dmark (full dlc) satın aldığım platform.yalnız yedekleme özelliğini kullanmak şart yoksa gb larca veriyi tekrar tekrar indirmek zorunda kalabilirsiniz duruma göre.
Yalnış, o hesap g2a da geçerli olacaktır.

Steam oyunları kura göre değil, pazarladığı ülkenin alım gücüne göre satmaktadır.

Gta v ilk çıktığında, türkiye 'de 180 tl iken avrupa da 50 euroya değil 180 euro ya satmışlardır.

Yalnız yazar haksız değil şu açıdan bakarsak, euro ve dolarla alanlara göre oyun harbiden ucuza gidiyor ülkemizde fakat dolar 1 tl altına düşerse, oyun pazarı steam de türkiye için pahalı olurken, g2a da ucuzlamış olur.
Bazi oyunlar indirimler sayesinde o kadar ucuz ki, torrent den indirnek yerine burdan alip mis gibi dlcleri ve instant updateleri ile oynayabilirsiniz. L. A. Noire gibi ust segment bir oyunu haftasonu indirimleriyle (dlc leride dahil) 14.90 a edinebilirsiniz. Muhim olan indirimleri yakalayabilmekte.
Bunun birde No Steam olanı var illegal yollardan oyun oynamayı sağlayan serverler.
Gerçekten güzel bir sistem zamanında torrent akar ehehe diyen bana bile bir sürü oyun satın aldırmayı başarmıştır.
Oyun platformu. içerisinde pek matah olmayan bir hesabım vardır ki hem şifresini hem mail adresini unuttuğum. Sadece profile ulaşabiliyorum. Maili öğrendim yeter. Yardımcı olabilecek yazarlar mesaj atarlarsa bir oyun atabilirim *
gabe newell'in yani nam-i diğer gaben'in bilgisayar oyuncularına bir lütfu olan yazılımdır. en pinti bok arkadaşlarıma bile oyun sattırmışlığı vardır. bilgisayar oyunculuğunu kurtarmış, onu yerde sürünürken tutup kurtarıp ayağa kaldırmıştır. bir sürü rakibi çıksa da, hala zirvededir, yekpare şekilde ilerlemektedir.
eklemek isteyenlerin mesaj kutucuğuma not bırakmaları yeterli.
Ya dolar kurundaki yükselişten etkilenmiyor ya da Türkiye'ye acayip kıyak geçiyor adamlar. Bir yıl sonra bakıyorum dolar kuru %25-30 artmış adamların fiyatları hala aynı; hatta indirimlerle şu an belki de paranızın karşılığını hakikaten alabileceğiniz nadide sitelerden.

TL'ye geçmekle Türklere gerçekten büyük bir iyilik yaptılar. Bir örnek vereyim: GOG. com diye yine gayet eli ayağı düzgün bir site var. Bir oyunun %75 indirimli fiyatı 3.99. Bugünkü dolar kurundan hesapladığınızda 16 liraya geliyor. Aynı ürünün Steam'de indirimsiz fiyatı 18 lira. %75 indirim de 4 liraya falan geliyor.

Teşekkür etmek lazım ne diyelim. Ama söylendiğine göre hala Rus pazarından pahalıymışız.
%90ı Early acces olan oyunları satan firma. Tamamı bug ve optimizasyon sorunlarıyla dolu.
Yeni cikan playerunknown's battlegrounds oyunu 70 tl sanirim burada. Pahali cunku oyun bugli serverler lagli. Guzel ama h1z1 mantiginda.

Yuzde elli yap ayagimiz alissin steam abi.
Kış ve yaz indirimleri dışında oyun alınmasını tavsiye etmediğim sanal oyun platformu. g2a de oyun keyleri daha ucuza alınabiliyor.
beni her geçen gün daha da mutlu eden platform. ısırcam seni!

görsel
Zamanında çok iyi para kazandığım oyun platformu.
son 6 aydır fak diz apdeyts dedirten oyun platformu. bundan biraz da internet açlığının afrikası olan türkiye'deki akk rezaleti de sorumludur.
türk oyuncusuna çağ atlatmıştır.
ilk başta bana...
hatırlıyorum, dawn of war 2 için kurmak zorunda kalmıştım çok aptal bir platform sanmıştım ilk baş.
lakin her şey miş aslında.
korsan indirmektense 5-10 tl vermek çok daha işime geliyor. herkes için durum aynı. yaşasın steam, yaşasın valve diyorum.
fm 2017'yi 33 tl'ye satan internet şeysi. ucuza verdi eyvallah ama neden türkçe değil onu anlamadım. evet.
Yaz indirimlerini beklediğimiz yegane platform.
indirim zamanı gelse de yüklensek.
Bugün müydü ?