kendimi ağır zengin hissettiğim dijital oyun platformu.
dijital oyun platformu. steam sayesinde insanlar 'cd' çilesinden kurtulmuştur, çoğunlukla cs:go oynanır ve satılır. en büyük kazanç 'gta5, cs go' üzerine.
torrent varken para verilmez.
benim nickaltımdır. Aynı zamanda sık sık indirimlerin olduğu güvenilir bir oyun platformu. Bir üst seviyeye oyun satın almadan çıkamıyoruz. işte tek sevmediğim yanı burası, kapitalist bir platform olması. Ama bunun yanı sıra güzel bir platform. Buradan başka bir yerden oyun almam ben. CS GO, TF 2 gibi oyunları ancak bu platform üzerinden oynarsınız. Öbür türlü anca crack oynarsınız.
küçük bir devlet kadar ekonomisi olan oyun-yazılım-film ekosistemidir. oyuncuları hedef almaktadır.
10 yıl sonra akibeti ne olcak merak ettiğim platformdur.
Sahibi aynı zamanda valvenin başkanı olan gözlüklü şişko bu steam başarısının ardından oyun yapmayı felan bıraktı. Half life 3ü falanda çıkarmayacak gibi parayı cukkalıyor nasılsa.
f2p diyerek valvenin kendi yaptığı teamfortess'den bile dünya para kırıyor adamlar. fiyat satışları + rekabet modu için 30 tl falan derken.

satılan her üründen pay,100.000 lerce oyundan hemde. hiç azımsancak paralar değil.
Stronghold Crusader 2'nin ultimate edition'unu, eski ve tatlı bir seri olan Ankh paketini, üstüne bir de cila niyetine Stronghold HD'yi aldığım platform. çok tatlı indirimler lan. envanterde şimdi fazladan bi tane Stronghold Crusader 2 ve Don't Starve: Together var, ehe...
Topluluk kısmına girince çöken malak gibi bakan program.
Lan o kadar para yiyonuz düzeltsenize şunu !
Beklenilen büyük indirimler gelmedi yılbaşını beklemenizi öneririm aceleniz yoksa en az bu kadar indirim olur.
ulan tam yilbasi indirimleri basliyo dolarda yukselirmi bee.
An itibariyle erişilememektedir.Sorun nedeni belli olmamakla birlikte yeni çektiğim steam kodları elimde patlamaz inşallah.
Kredi kart bilgilerimize bişi olmaz inşallah.
uygulamasına ve web sitesine şuan erişilemeyen platform. bende sorun sadece bende sanmıştım içim rahatladı.
Eeyy Steam! sen kimsin yaa?
çökmüştür. ne zaman geleceği meçhuldür. umarım 15-20 dakika içerisinde eski haline gelir.
ağ hatası veren uygulama. dota 2 oynayacaktım oynayamıyorum. sanki interneti yavaşlatınca terör duruyor amk. bizi sinirlendiriyorsunuz.
regedit: sansür ve yavaşlatmayla ilgisi yok. kış indirmlerinden sebep böyle.
kış indirimleri başlar başlamaz saldırı alarak bütün dünyada çöken platform.
bu başlığa yazanlar troll mü gerçek mi. tüketim çılgınlıgı bu olsa gerek!
tam grid oyununu beleşe alacak iken çöken platform.
saatlerdir büyük bir sıçışta olan platform. milyar dolarlık adamların yaptığı şeye bak. tipinizi zikym.
ucuz diye olur olmadık oyunları alırım korkusuyla girmek istemediğim oluşum. neyse ki çökmüş.
sigaradan daha beter yahu. (bkz: kardesm siteyi geri werir msn)
Pc tüm hafta ofisteydi. Cuma götürürüm 3 gün boyunca temiz bi cod4 çakarım online aman da sabahlar olmaz derken steam in serverlarının içine kaçtığını öğrendim. Haliyle benim de hevesim içime kaçtı.

Edit: düzeldi.