bugün

yaratıcı nick sahibi yazar. *
ortak beğenilen bir dizi hakkında kritik yaparken tanıştığım, tanıştığıma da son derece memnun olduğum meslektaş yazar. ayrıca aynı dertten mustarip olmamız da cabası.* ayrıca siz kameralar aracılığıyla mesaj göndermek istiyorum kendisine ;
- Biz ona "kuyruğun sıkışması"ndan ziyade başka bir tabir kullanıyoruz.*
efendim, kendisi 100 entry barajını geçen yazarlar kervanına katılmıştır. bir haftada bir entry yazma kapasitesine sahip olsa da*, kendisini kutluyoruz.*
efendim kendisi * yaz tatili bilgisayarımdan uzak kalışım ve akabinde uğraştığım duraklama dönemimden sonra muhteşem bir dönüş yapacağımı bilmelidir. yine de sağolsundur *
hemşerim olan yazardır. ayrıca kendisine "hacı" diye hitap etmeyiniz.*
Ömr-ü hayatımda görüp görebileceğim en inek insanlardan birisi. 8 gün sonraki bir sınav için şimdiden endişelenir; vize notlarıyla sınıfta aa gibi bir not getirebilecekken finalde ne yapacağını düşünmektedir; Her gün okulda aldığı notları periyodik olarak temize çeker vs... Nam-ı diğer yazar-ül oha.
kimyasal sorunları olan 3. nesil yazardır kendileri. ayrıca antalya lıdır efendim.
kendisi başlı başına kimyasal bir sorun olan yazar.
seovi' yle başı dertte olmaya başlayan yazar.

not: seovi kurtlar vadisi hayranıymış.
kimya okuycam derken benim kimyamı bozabilecek potansiyele sahip yazardır. * tatlıdır. konuşulası ve bişeyler öğrenilesidir. *
Hayatı boyunca her şeyin en iyisini, en güzelini hak eden; değmeyecek şeyler ve kişiler için canını asla sıkmaması gereken, gerçekten dost gibi dost olandır. Hep buralarda olsundur.
bir akşam göz yaşlarıma bir tebessüm kondurabilmeme yardımcı olmuş kişi.
süper muhabbeti olan yazar. söz bir sabah kapına bir adet dondurma ile gelicem. *
(bkz: satanist statik) *

(bkz: kendi minik yüreği büyük insan)
yaşadıklarından hiç ders almayan yazar. akıllanmaz bu.
her ne kadar mesleğini sevmese de ileride iyi yerlere gelecegini düşündüğüm yazar. tanımış olmak çok sevindirici.
yarı meslektaş pek bir hoş sohbet yazar kişisi. üzerine sinmiş organik laboratuarı kokusunu alıyo gibiyim. *
1000. entryisini doğumgününde kendi başlığına giren yazar.
dogum gununu kutlayip, olmayan dogum gunu pastamdan buyuk bi dilim uzattigim yazar. pastam olsaydi daha guzel olacakti ama idare et artik.
Çok ama çok kuru bir cümle olacak ama, doğum günün kutlu olsun ve iyi ki doğdun.
Hakkında düşündüklerimi biliyorsun zaten.
aşkın kimyasını çözmeye çalışmaktadır efendim kendileri. 3. nesil yazardır. iyi yazardır.
çok samimi ve içten sohbet eden , sohbet etmekten keyif alınan yazar.
eğer iş yaşamındaki yüz ifadesi de nickindeki gibiyse başarıdan başarıya koşacağına şüphe duymadığım uuser.*
gavur illerinde başarılar dilediğim sevimli yazar.
ismi gibi statik ismi gibi smiley. hayata karşı çoktan şeklini koymuş, bütün güzelliklerin sahibi olmasını dilediğim bir çift sıcacık bakan göz, samimi muhabbet insanı. *