bugün

girişte akan yazılar bu şekilde hazırlanmıştır.
görsel
Güç sizinle olsundur.
izlenmesi gereken bir seri, yıllarca ön yargı ile yaklaşıp izlemedim. ama o gün geldi ve 4. filmi izledim. Sonra 5-6-1-2-3 şeklinde devam ettim. Günde iki film izlediğim oldu 4 günde bitti. Kısacası izlemenizi tavsiye ederim.

''Güç sizinle olsun.''.
saçmalığın şekil bulmuş hali.
Sevmedim sevemedim.
ilk 'Star
Wars' Filmi
yayınlandığında
( 25 Mayıs
1977)
Fransa'da hala
giyotin ile
idam yasaldı.
görsel
başlık altında yer alan her çekim fotoğrafını gördükçe zir cahilmiş gibi "vayy amk" "demek böyle çekmişler" "oha lan koca jabba el kadar oyuncakmış" vs dediğim ve seriyi yayın kronolojisi ile izlendiğinde tadına varılabilecek film.
izlemeyenlerin asla pişman olmaması gereken ve kesinlikle bilimkurgu olmayan fantazi komedi aksiyon karışımı bir şey.
Çekimlerinde silah olarak floresan kullanılan film. Ne oluyor nasıl oluyor bilmiyorum ama kodumun gücü hep aydınlık taraf ile oluyor. Sen koskoca galaksiden galaksiye force at adamın ümüğünü sık götü boklu jedi gelsin ağzını burnunu kırsın. Ya bırak..
Sinema sektöründe "bilim kurgu" denilen türü bir üst seviyeye taşıyabilmiş, şu an kaliteli bilim kurgu varsa hepsine öncülük eden yapım. Yenisini izleyemedim henüz ama bir an önce gitmek istiyorum.
8. ve 9. filmde yakın zamanda kaybettiğimiz carrie fisher'ın oynadığı sahneler varmış.

http://geekturkiye.com/20...ars-9-filminde-gozukecek/
Bugün 40. Yaşı kutlanan film.
insanların florasanlarla dövüştüğü yabancı dizidir.
Sevenlerinin,günü kutlu olan efsane.
görsel
görsel
görsel
star wars gününüz kutlu olsun baş koyduk yoluna yüce önder darth vader!
may the 4th be with you!
görsel
death star Pardon Havai fişekler ateşlensin.
hiç izlemediğim filmdir. Ha merak ediyormuyum? Hayla merak etmiyorum.
görsel
star wars gününüz kutlu olsun.
sevmeyenlerin evlilik programı seyredip türkçe pop dinlediğini gösteren inanılmaz yapımdır.
Mace Windu ve Qui Gon Jinn'e üzülürüm.
(bkz: may the force be with you)
Lotr'dan çok çok daha iyi efsane seri.