bugün

entry'ler (95)

eski sevgiliyi rüyada görmek

Kabuslar allahim kabuslar uykuda bari rahat ver.

şuan doğum günüm haberiniz olsun

Mutlu yıllar. Suan dogumgunu mesajlarina yetisemiyo inanilmaz bi telefon yagmuru aliyo olman lazimdi sende oyle dusunmustun olsun cokta seyapma.

üçüzlere verilebilecek isimler

Tarcin nurcin yalcin.

benim üniversitelerim

Cocuklugum ve ekmegimi kazanirken kitaplarini takip eden maksim gorki kitabı.tavsiye edilir.

sevgilinin isimle hitap ettiği an

Adımla seslendi nasıl agrima gittii nasıl kırgınım artıkk aşkım demiyordu sevmiyordu anladım.. Diye baslayan şarkıyı hatırlatır

22 kiloyu beşinci kata çıkaran 50 kiloluk kız

Kurugücü denir buna bizim oralarda.

sınıf öğretmenliği mi türk dili ve edebiyatı mı

Atama şansı okuma kolaylığı manevi acidan degeri gibi yönlerden sınıf öğretmenligi. Ama kendini onemli hissetmek isteyen biseyler yaomak isteyen bi tipse kardesin türk dili ve edebiyatı. Zira sınıf okurken melodika çalıp cam boyuyosun kendini bişey başarıyo universite egitimi aliyo gibi hissetmiyoda kreste avutuluyomus hissine kapiliyorsun.

karadakibalik2

Balik sevmem. balik burcuyum kendimce fakir edebiyati kestim nickte.

ayrıldıktan sonra beddua eden sevgili

Napacakti ya ? Ben hatim indirenini daha gormedim.

serum takılı kolu çekip instagrama atmak

Hastayim ilgilenin benimle herkes bilsin herkes kendine uzerine alinip kendi yuzunden hastalandigimi hatta kendime zarar verdigimi sansin kendince uzulsun merak etsin paylasimi .serum degil depresan almalisin bebegim.

kızlara alınabilecek hediyeler

Zevkine guveniyorsan canta , joker bi hediye olsun dersen makyaj firca seti , surekli hatirlasin diyorsan guzel bir telefon kabi veya sık bir anahtarlik cüzdan falan , hem ucuza hem kolaya kapatiyim hemde klasik olsun cok ozel biri degil diyorsan kıyafet , manevi bi hediye olsun dersen zevkine uygun kitap-film serisi ,cok samimiyiz ne alsam sökmez diyosan bi kahve icin sonrada cikar 100 -200 hediye icin ne kadar butce ayirdiysan ver o ne alicagini bilir.

kizkiza tatile enistenin israrla dahil olmasi

Sinirden çıldırmama ama ağzımı açıp tek laf edemememe sebebiyet vermis hadise.iki gün ya iki gün sadece sabret be adam. Üstelik öncesinde o gelecekse basbasa gidin gelmeyeyim dememe ve hayir hayir kizkiza olucaz kesinlikle gelmeyecek cevabini almama ragmen. Gulusurler opusurler elele gezer fotograf cekilirler ve bilin bakalim kim dis kapinin dis mandali olur bi anda.Ayri takilmaya kalksan sıkıldı bizden olur bozuk atarlar.yetmez gibi uyum yoluna gitmek zorunda kalirsin eniste nereye sizde oraya hadi bakalim aylardir planlanan kizkiza tatiliniz s*kildi tebrikler.

at yalanı sikeyim inananı diyen psikolog

Ihtiyacim olan piskolog iletisim bilgileri varsa atin.

cenk yakışıklı ama mert de çok tatlı ya napsam ki

iste bunun adı lüks.

kimse benim duygularımla oynayamaz

Valla insallah bi duygularinla oynamakla kalirlar. Daha neler neleri oyuncak ederler haberin olmaz.Buyuk lokma ye buyuk laf etme demisler.

kaç yaşında olduğunu söylemeden anlatmak

Zakkumun ben boylemiydim sarkisinda ah nerede diye cagırdigi yas.

uludağ sözlük olmadan önceki yaşam

yok ebesi. altı üstü gece can sıkıntısına takınılan bi ortam milat mı olacaktı ömrümüzde hiç bi bok değişmedi .

ayak kokulu cips

dünyanın en lezzetli cipsi. hele yanına yoğurt-baharat sos hazırlıyorsan.

popüler olmayan sözlük yazarlarının yazma amacı

amaç popülerlikse sözlük çok yanlış yer yalnız tabi yine de siz bilirsiniz.

erkekleri kızların gözünde bitiren olaylar

En cool ve kendinden emin tavirlariyla siktirolup gittikten sonra tükürdügünü yalamaları zayıflık göstermeleri. Söylediklerinin sorumluluğunu davranışlarıyla alamamaları.