bugün

Bioware tarafından henüz duyurlulmuş hayranlarini çılgına çeviren starwars mmorpg sidir.Oyun New Republicten 3500 yıl önce kotor zamanlarında geçicektir.Daha ortada bir şey olmamasına rağmen ikinci bir swg vakası yaşamıycağımız konusunda genç padawanlar olarak çok ümitliyiz.

(bkz: hanım lightsaberımı getir)
http://video.google.com/v...lic+e3&emb=0&aq=f#
e3 2009 tanıtım videosu heyecan yaratmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=EvkuDlOFu7g
paralı olması muhtemel online oyun.
hakkında electronic arts tarihinin en çok para harcanan oyunu söylentisi dolaşan.
zabrak ırkının da dahil olmuş olması ile hangi tarafta oynayacağımız kesin olarak belli olmuş olan star wars mmorpg. sith warrior olaraktan gripler atarak ilerleyeceğiz anasını satayım.

şuradan da hope isimli vieosu görülebilir. gameplay de vardı ama nerede acaba?

http://e3.gamespot.com/video/6265499/
eleştirmenlerce "WoW killer" gözüyle bakılan, uğruna Force Patience yapılan oyun.
sitesini gezdiyseniz eğer, adamlar bu işe hakikaten özeniyorlar. belki bahsettikleri gibi wow killer bir oyun olamayacak, ama en az wow kadar büyük bir oyuncu kitlesine sahip olacağı kesin. işin diğer kısmı ise, rpg oyunlarının piri bioware yapıyor bu oyunu. hayvan gibi questlere hazırlıklı olacağız yani. class olarak ise tabii ki sith warrior olacam ben. vercekler bi elime lightsaber imi, diğer elimle de basacam lightning i, alemin kralı ben olacam.

okul da 7 senede bitmeyecek, o ayrı.
bütçesinin 300 milyon doların üzerinde oluduğu söylenen mmorpg. devasa fan kitlesini düşündüğümde çokta yardırgamıyorum.
nedense karakter animasyonları çok dandik geldi. tamam sonuç olarak mmo olacak ama en azından daha soft ve seri hareketlerle bi lightsaber duel yapma şansımız olsa ya.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.