bugün

genç, başarılı ve kariyer sahibi erkek eşlerinin korkulu rüyası. yeni yetme çalışanların rüyalarının kadını. iş yapmayı sevmeyen işinin *rospusu çalışanın kolu kanadı. şeflerin amirlerin ve kıdemli çalışanların getir götürcüsü. her ofise lazım bir çay makinesi.
iş hayatının en güzel tarafı yazları iple çektiren, staj bitiminde hüzünlendiren getir götürcü, fotokopici melekler birde taş gibi ise ofise koşturarak gitmenize neden olurlar.
külot içi güzelliği yüzüne yansıyan insan.
işyerinde cinsel organı ile düşünen türün hedefinde olan kızdır.
sanıyorum büyük bir kısmı salak ya da bizim buraya özellikle salakları alıyorlar. çoğunun aklı bir karış havada.

bunların cebine harçlığını koyup starbucks'a check-in yapmaya göndereceksin. o şekilde daha az zararlı oluyorlar.
Genellikle oral seks tecrübeleri az olduğundan aleti koparacak gibi oluyorlar.
Genel de evrak getir götür işi yaptırılır. Boş vakitlerinde ise akşama kadar telefonla oynarlar.
Genelde meraklı ve güzel oluyorlar. Meraklarını gidermek gerekebilir. Evet.
erkek olanlar terasta sigara içerken kızlar sürekli birşeyler soruyor. meraklılar ve bu bence iyi.

diğer hanzoları sahaya götürüyoruz 30000vA'lik trafonun yanında sigara içiyorlar.
hemşire ise kolunuzu morartabilir.
Hep benim aklıma gözlüklü ve kıvırcık saçlı kızlar geliyor. Herhalde Süpermen i çok izlemektendir.
Aklıma 2016 senesinde Datça'da çalışırken liseli staj yapan 2 kız geldi. Yeni işe başladığım gün beni de stajyer sanıp mutfak önünde iş buyurmuşlardı. Hiç çaktırmadım. Ciddiye alınmadım zaar. Neyse aşçıbaşı geldi bunları haşladı baya. O gün boyunca patates, soğan soydurmuştum hatun kişilere. Eeee aklı götünde olmayacaksın müdür. Harcanırsın.