bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ulan aramaya inandım, saatlerce aradım fakat bulamadım. kesin var bu başlık ama...

  uefa super cup maçlarının oynandığı, monaco'da bulunan stat.

  http://www.worldstadiums....monte_carlo_louis_2.shtml

  eğer bu başlık varsa " (bkz: aramaya inanmak)" şekilde bkz verebilir, başlığın sözlükteki ismini yazıp beni "göd" edebilirsiniz.
  3 ... minik mavi balina
 2. 2.
  1998 yılından beri süper kupa finallerinin oynandığı, döt kadar stad. 17 bin kişilik kapasitesine rağmen dış görünüşü ve tabi ki dünyanın en muhteşem şehrinde yer alması dolayısıyla güzelim bir staddır. 5 kasım 2003 tarihinde, as monaco ile deportivo la coruna arasında 8-3 gibi bir skorla biten inanılmaz bir maça da şahit olmuştur bu stad. mevzu bahis maç için; (bkz: 5 kasım 2003 monaco deportivo maçı)

  edit: 18.521 imiş kapasitesi, 1'i de var o da stad kokoreççisi için sanırsam. uyarı için minik mavi balina'ya saygılarımızı arz ederiz...
  2 ... pulemjot kalashnikova
 3. 3.
  (bkz: 25 agustos 2000 galatasaray real madrid maci)
  1 ... bedevix
 4. 4.
  25 ağustos 2000 tarihinde roberto carlos için pek de hoş anıların yaşanmadığı, 25 ağustos 2000 galatasaray real madrid maçı'na ev sahipliği yapmış stat.

  https://video.uludagsozluk.com/v/stade-louis-ii-9585/  (bkz: gheorghe hagi nin roberto carlos a attigi calim)
  1 -1 ... minik mavi balina
 5. 5.
  dışarıdan bakınca otele benzeyen stad; böyle çatısında kiremitler falan... benim nedense içim burkulur bu stad aklıma gelince; real madrid'e karşı alınan süper kupa zaferini takip eden sezonun ilk tur maçlarından birinde bu stadda siyah formalı as monaco'dan 26 dakikada 4 gol yemiştik... (bkz: kerem inan) (bkz: nicolas bonnal) (bkz: marco simone) (bkz: shabani nonda) (bkz: 25 ekim 2000 as monaco galatasaray maçı)
  ... pulemjot kalashnikova
 6. 6.
  bu sene son kez süer kupa finaline ev sahipliği yapmış staddır. gelecek seneden itibaren süper kupa finalleri pragda düzenlenecekmiş.
  ... malumat furus