1. 1.
  her maçta ezeli rakipleri celta vigo'nun ''türk gibisiniz'' yakıştırmalarına kale arkalarına türk bayrağı açarak ''ne kadar cahilsiniz, bir türk dünya'ya bedel'' şeklinde bir göndermede bulunmayı gelenek haline getirmiş taraftarlara sahip ispanyol futbol kulübü.
  30 ... paramecium
 2. 2.
  roy makaay gibi bir forveti elinden kaçırmış,sağı solu belli olmayan takım.kimi maç canavar gibi oynarken kimi maçta da sümsük sümsük dolaşıyorlar sahada.
  3 ... elendil
 3. 3.
  türkleri bağrına basmış bir la liga takımı.her maçında tribünde mutlaka bir türk bayrağı olur.bunun hikayesi de şöyledir:

  deportivo la coruna ve celta vigo takımları yıllar yılı birbirlerini hiç sevmezler ve ezeli bir rekabet içindedirler.bundan yaklaşık 20 yıl kadar önce celta vigo taraftarları deportivo la coruna taraftarlarına hakaret etmek maksadıyla türk demeye başlarlar.deportivo taraftarları ise bunu hiç hakaret olarak algılamazlar aksine türk gibi güçlü sloganını benimserler.

  yine ligde oynanan bir deportivo la coruna celta vigo maçında 5000 deportivo taraftarı en büyük türkiye tezahuratlarıyla stadı inletirler.celta vigolular da çılgına döner doğal olarak.maçı deportivo 3-0 kazanır ve maçtan sonra tüm şehirde türk bayrakları dalgalandırılır, hem de deportivo taraftarları tarafından. *
  18 -2 ... wolfshade
 4. 4.
  her maçta arkada bir türk bayrağının görüldüğü takım.
  8 -1 ... lowerkid
 5. 5.
  yıllar önce panathinaikos la yaptıkları bir maçta dev türk bayrağı açarak yunanlara feci ayar vermişlerdir.
  10 ... disco inferno
 6. 6.
  panathinaikos'ta şok etkisi yaratan o şov;

  http://img137.imageshack..../6349/deportivo2qoeu3.jpg
  9 ... lyla
 7. 7.
  el turco isminde bir taraftar grubu olan takımdır...
  6 ... don santino corleone
 8. 8.
  1999-2000 sezonunda ispanya ligi la liga'yı şampiyon olarak tamamlayan takım.büyük oyuncuları vardı o zaman:

  (bkz: Roy makaay)
  (bkz: Diego tristan)
  (bkz: Molina)
  (bkz: Djalminha)
  (bkz: Victor)
  (bkz: Lionel Scaloni)

  başlı başına bir takımdı deportivo.Teknik direktörleri ise (bkz: Javier irrureta) idi.Fakat sonra sattılar oyuncularını.Efsane takım dağıldı.
  3 ... tsigalko
 9. 9.
  celta vigo karşılaşmasında türklerle omuz omuza maç izleyip, fenerbahçe yi destekleyeceklerini açıklayan taraftarlara sahip takımdır.
  (bkz: los turcos)
  5 -1 ... fewzi1907
 10. 10.
  galatasaray' ın, 2000-2001 şampiyonlar ligi grubunda yer alan, ispanyol kulübü. ali sami yen' de galatasaray' a 1-0 yenilmiş, riazor' da temsilcimizi 2-0 yenmiştir.
  1 ... legend of the stranger