bugün

Haftada altı gün bu eylemi yaparak fenafillaha ulaşabilirsiniz. bir tür bağımlılık haline gelen bu endorfin isteği, insanın sosyal hayatını bitirebilir.
aylardır gelmeyen yarınlar.
bir zaman gidilen ama bir hafta boşluk bıraktıktan sonra tam anlamıyla tüm şevkinizi bitiren düşüncedir. Bu durum karşısında geberinceye kadar çalışılmalıdır.
Faydaları saymakla bitmez .
gitmekle olacak iş değil. yapmak gerekiyor.
gittikten sonra sıkılmamak gerekir azimle çalışmaya devam edilmesi gerekir.
benim gibi yunan tanrisi gibi dolanirsiniz ortada, gitmeyin, hos degil.
tiki tayfanın yaptığı eylem.*
Bir dönemler gidip sonra bırakılan geçici heveslerden biri.
sahilde koşmak, spor salonunda çalışmak,halı saha maçı, arkadaşın evini taşımak vb. gibi şeylerin hepsini kapsayan eylem.
Bir kız için büyük sorun. Boğum boğum kas torbası olan, kuş kadar beyni olmayan erkeklerle uğraşıyorsun bir de.
Hayır erkeklerin çoğu zaten iki kız düşürürüm diye gelmiş, hocalar desen yavşak gevşek. tiksindim.
Buraya bir fotoğraf atarım before/after en az yirmi kişi yarın salona yazılır diyebilmektir.
Her insanın mutlaka gitmesi gereken şey.
Çocuklar nasıl oyun oynayarak stres atiyorsa bende sporda öyle oluyorum sinirimi stresimi atıp rahatliyorum.

Spor yapmayı zorunluluk olarak ay zayıflamam lazım ay kas yapmam lazım değil de aktivite olarak görmelisiniz.
Azim,sabır,denge,düzen herşeyi barındırıyor içerisinde. Never back down.
ilk kez gidecekler için fazlasıyla eğlenceli ve heyecanlı olan aktivite, eylem.

özellikle arkadaş grubuyla gidildiği zaman tadından yenmeyen aktivitedir ayrıca. Ama her zaman olduğu gibi arkadaş grubu teker teker spora gelmeyip ya da yarıda bırakıp sizi dımdızlak bırakır salonda. doğal olarak sizde spora tek başınıza gideceğiniz için artık ötelemeye başlarsınız devamlı. 'amaan bugün gitmem yarın giderim' vs diye. sonra siz de kısa bir süre sonra gitmezsiniz artık. 3 ay daha var salonla anlaşmanıza halbüki. kısaca arkadaş kurbanı oldunuz tebrikler.

işin özetine gelirsek arkadaşlar için değil, ortam için değil, karı kız kaldırmak için hiç değil. kendiniz için gidiyorsunuz salona. takın kulaklığı mis gibi dinlene dinlene çalışın. *