bugün

Beni derinden etkileyen kelime.
Şirkette bu kelimeyi kullanmayan kalmadı. Ben kullanmadım, kullanmayanı sikmiyorlardır umarım.
Bazilarinin anlamini bilmeden, entelektuel gorunme amaciyla cumlelerinde kullandigi "ayrinti-özel bilgi" anlamina gelen sozcuktur.
ağzımda sakız çiğner gibi dolanan bi kelime. ne yapayım yani çok hoşuma gidiyor.
gün içinde 4-5 kere kullanmadan yapamadığım kelime.
evet, bitkinin demir ihtiyacı var. ve size şu ithal spesifik ürünü öneririm. ezberledik bee. yalnız bazen hedef müşteri yazlıkçı değil de çiftçi olunca bu ne diyor bakışı atmıyor değil neyse onlara kullanmamak en iyisi.
dile oturan dilimizin ağzına sıçan bir kelimedir bu.
Entelektüel konuşma sözcüklerinin başında gelen müstesna bir kelimedir.

diğerler bazıları için:

(bkz: komplikasyon)
(bkz: done)
(bkz: argüman)
son entrysini 2 yıl önce giren yedinci nesil yazar.
eser yenenler'i akla getiren kelimedir. bir skecinde anlamını bilmediği kelimeyi cümle içinde 'ben bugün spesifik' olarak

kullanıp yarmıştır. *
bir önceki entry'mi kast ettiğimi fark etmemiş yazar.
uzun süredir sözlüğe geri dönmek isteyip de karar veremeyen bir yazar, canı sıkılıp kendi nickaltını kurcalarken; mart ayında girilmiş bir entry ile karşılaşır ve o anda aslında sözlüğü ne kadar özlediğini fark eder...
işte bu hikayenin entry giren tarafı olan kişidir spesifik ve bir teşekkürü hak eder.
#7331276 nolu entrysi ile yarmış 7. nesil hoşsohbet yazar.
SPESiFiK AYRICA STOKLARIN GERÇEK MALiYET BEDELi iLE DEĞERLENDiRiLMESi YÖNTEMiDiR.SPESiFiK MALiYET YÖNTEMiNiN UYGULANMASI ÇOĞU KEZ GÜÇ VE HATTA iMKANSIZDIR.BU YÖNTEM,YÜKSEK BEDELLi VE AZ SAYIDA ALINIP SATILAN MALLARDA UYGULANIR.
belirgin.
yerini karşılayabilecek türkçe bir çok kelime var iken ulu orta bolca kullanılır bu spesifik kelimesi. bazen bu mallığa ben de düşüyorum ve çok kınıyorum kendimi. ayıp valla.

has, özgü bak bunlar daha güzel.
bir konuya ait ve o konuya özel olmayı tanımlayan sıfat.
spesifik; bi nev'i subjetifliktir. en aızndan ben öyle anlamışımdır. ayrıca hem spesifiği hem de subjektifliği aynı cümlede kullanmanı büyük bir onuru var şu anda bende.
genel konu ile direk ilişkisi bulunmayan özel gelişme, olay vs için kullanılan kelime.
latince özel bir duruma has anlamına gelen kelime.