bugün

entry'ler (663)

şaşırdığımıza şaşırdığımız şeyler

7x8 işleminin matematiksel sonucu bi anlığına 54 gibi geldi. Çok da mantıklı geldi o an. Sonra doğru olmadığına ikna olunca nasıl olup da şaşırdığıma şaşırdım.

arıların kendilerini götleriyle savunması

Götüne güvenen gelsin geyiği dönüyor mu acaba arılar arasında diye 2.5 saniye düşündüm inanır mısın

ağzında ne kadar su tutabilirsin

Hem bardak hem de beraberindeki suyu ağızda tutmak için ihtisası Karabük üniversitesinde yapmak gerekir kanaatindeyim. Evet.

simülasyon yöneticisinin hakkımızda düşündükleri

Bireysel olarak her birimize teker teker tıklayıp neler yaptığımıza baktığını sanmıyorum. Şahıslardan çok makro düzeyde toplulukları inceliyor olabilir. Yüksek ihtimalle ona en ilginç gelen yer Orta Doğu topluluğudur. Kendi toplumlarının evrimine fikir vermesi açısından oluşturduğu bu evrende Orta Doğuyu sistem hatası olarak değerlendiriyor da olabilir. Diğer türlü orta doğudaki benzer bir yaşamdan evrilmiş olma düşüncesi tiksinti ve hayal kırıklığı hissi uyandırıyordur bence.

2028 yılında kendini nerede görüyorsun

Mezarda. Evet.

yerel seçimlerde oyumu kaç paraya sattım

Geçtiğimiz seneye göre arz düşük olduğundan dolayı haliyle talepler ve beraberinde talipler çoğaldı. 3 farklı adaydan fiyat teklifi aldım. Gerçekten inanılmazdı.

Anahtar kelimeler: seçim oy sonuçları, satılık oy

yeni yıl 2023

iç savaşın gölgesinde milli şuurunu yitirmiş bir halkın yılı.

lozan antlaşmasının son günü

Bildiğiniz üzere bugündür. Yarın sabah itibariyle lozan antlaşması geçersiz kalacaktır ve hakkımız olan musul kerkük ve selanik yarın itibariyle Türkiye topraklarına katılacaktır.

uzaylı bir kadınla evlenmek caiz mi sorunsalı

Öncelikle bu uzaylının hemcins olmaması gerekmekte. Şayet emin olamıyorsanız e randevu oluşturup gata galaktik ırklar ve hastalıklar bölümünden randevu alıp emin olabilirsiniz. Sonrasında uzaylı kişi erkekse güzellikle islam anlatılmalı, peygamberin kıssaları ve sünneti ikramından bahsedilmeli ve islama davet edilmeli. Er kişi islama davet çağrısını kabul ettiği vakit evlenmek açısından bir mahsur tabii ki yok.

2023 oy fiyatları

Taban fiyat konusunda hala belirsizlik hakim. Seçim yaz ayına denk geldiğinden ötürü klimayla takas düşünülebilir. Tabii her zaman olduğu gibi fiyat merkezden geliyor. Bekleyip görelim.

Anahtar kelimeler: satılık oy, günlük oy, kiralık oy, oy nasıl atılır, oyum kaç lira eder, oy fiyatları

planet q1r7 de bir yılın 188 gün olması

Reşit diye aldığım kız 9 yaşında çıktı. Evet.

kendini afganlara ellettiren türk kızı

Araplar Afgan mıdır değil midir sorusunu doğuran bir başlık olmuştur.

kendini afganlara ellettiren türk kızı

Arap sevicidir.evet.

her topalın bir kör alıcısı vardır ın ingilizcesi

Every lame has a blind buyer. Yes.

insel grundschule

Başarı sıralaması açısından Avrupada ilk 500 ilkokul arasındadır. Öğrencilerin en başarılı oldukları ders tabi ki jimnastiktir. Hemen ardından teoloji gelir.

uzaylı köle

Sarışın andromeda asıllı 165 boy 10.000 dolar
Esmer andromeda asıllı 182 boy 2.500 dolar

astronotların uzaylı olduğu gerçeği

Nüfus müdürlüğüne ikamet adresi olarak nasıl bir adres tarifinde bulundukları benim için hala muamma olan astronotlardır.

evde plütonyum ile ücretsiz elektrik üretimi

2248 dünya yılında planet q1r7 gezegeninde sıklıkla duyduğum bir muhabbet.

evde zaman makinesi yapımı tarifi detaylı anlatım

2413 yılında youtube da bol bol örneklerini görebileceğiniz DIY videoları serisi.

simülasyonda var olduğumuzun yadsınamaz kanıtı

Şimdi insan soyu 2nin katları şeklinde ilerliyor. Mesela 2 üzeri 0 şu anki beni temsil ederken 2 üzeri 1 annemle babamı, 2 üzeri 2 ise onların anne babalarını temsil ediyor. Ortalama doğurganlık süresine kabaca bir değer atasak, yani bizleri doğuran annelerimizin ortalama doğurganlık yaşı 22 desek mesela; islamın yeni yeni filizlendiği 600lü yıllara kabaca 63 kuşak gerekiyor. 600 yıllık Osmanlı'da bile 36 kuşak var ordan hesap edin işte. Neyse 2 nin 63.kuvvetine bir göz atıyoruz ama o da ne? Sayı 9 kentrilyon ile başlıyor. Aynı tarihlerde dünya nüfusu 300 milyon olarak tahmin ediliyor. Yani senin bugün var olmanı sağlamak için ilişkiye girip çoğalan insan sayısı yer yüzünde yok. ihtimalleri düşünün. En azından ortalama bir soy hattının %95 civarı ensest olması gerekiyor. Oysa Sami dinlerinde ensest ilişki en büyük günah sayılarak yasaklanmıştır. Peki bu durumda biz nasıl var olduk ve var oluşumuzu sürdürmeye devam ediyoruz?