bugün

Evet halk pazarında soğan 6 TL oldu. Oy verin siz daha. Şüphesiz balikesirli muharrem inceye verecek. Mecliste akşenere verecem. Şüphesiz balikesirli ana avrat sövüyor. Çomar sporlar sizi.
Haklı isyanı getiren hede.
parayı dolara değil de soğana bassaydık şimdi zengindik.
Soğan bey diyeceksiniz.
Doları bozdurup, bütün parayı soğana yatırmak gereklidir.

Neyse birisi ciddiye alır elindeki doları bozdurur falan.
Dış mihraklar evet ama biz niye üretmiyoruz soğan lan soğan elin gavuru ayda soğan üretiyor biz bu topraklarda üretemiyoruz bu topraklarda lan dünyanın en iyi en verimli toprakları.
egonomimiz çog iyi yigenim yeaaahcılar gelmeden ak partililere soruyorum neden hala oy veriyorsunuz ak partiye ve tayyip erdoğan'a ?
ESKiDEN SOĞAN MI YiYEBiÖiYORDUK AMK.

AKP GELDi SOĞAN KUYRUKLARI BiTTi, SOĞAN BOLLAŞTI. ARADA BiR OLUR ÖYLE ŞEYLER...

ŞiMDi PATATES VAR, SOĞAN VAR, ELMA VAR.

ESKiSi GiBi DEĞiL...
(bkz: soğan lobisi)

Çomarların g.tü yanmaya başlasın bakalım ecük.
Mahzuni şerif'in "Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana" sözünü yerine getirmek için uygulanan fiyat politikasıdır. (yersen)
ne olmuş 6tl ise 7tl değil ya ?
sevdiğim her şey herkes değerleniyor. Moru zaten pahalıydı bunun (en güzeli de odur) şimdi normali de mi pahalandı? Ben Hataylıyım abi bizde herşeydir soğan sarımsak
Artık yemek söylerken "Soğan - fiyata 2 tl ekle" seçeneği falan görürüz.
bugün mahallemdeki halk pazarında gördüğüm fiyattır. eskiden soğan patatesten te ucuzdu. şimdi benzinden de pahalı. son olarak soğan 10 tl olsun diyorsanız, durmak yok yola devam.
Sen bi kere haddini bil haddini!
(bkz: dolardan hizli yukseliyor pzvnk)
(bkz: yahsi bati)
bunlar hep kılıçtar ssk'yı batırdıktan sonra oldu.
Ben soğanı 5.99 dan alıyorum siz 6 tlye alıyorsanız o sizin sorununuz
yakında hükûmetten "bize ne soğandan? sanki bakkaldan ekmek alırken soğan veriyoruz." gibi bir açıklama gelebilir. hazırlıklı olun.
(bkz: soğan lobisi)
Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana.
fakir yiyeceği olan soğan 6 tl oldu. müstehak.
yol ve köprü diye bağıranlarda artık beton kemirsin. bakalım o betonlar tencerenize soğan olarak dönüyor mu görelim.
Millet artık pazarda Erdoğana ulu orta sövüyor kulaklarım ile duydum. Pazarcılar fiyatların daha yükseleceğini söylüyor. Yaz ayında domates 5 lira olursa patates 4 soğan 6 birer kilosu 15 TL eder. Artık millet daha çok oy verir ise müstehaktır. Seçimden sonra benzin de zam görür faizler yüzde yirmi yirmi beş olacak. Muharrem ince, meral hanım ve temel reyiz bu ülkeyi çok daha iyi yönetir. Şüphesiz balikesirli millet ittifakına atacak.
Yakında soğanla öde seçeneği de gelecek.
görsel