bugün

entry'ler (225)

yunanistan dan pamuk ithal eden güçlü ülke

demekki pamuga ihtiyacimiz olacak :(

allah var mı beni ikna edin

su daglari kim yaratti?

uludağ yazarlarının kitap tavsiyeleri

en güzel kitap tabii ki okunmamış kitaptır. okumadığınız zaman, zamanınız size kalır. o zaman içinde istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

k kılıçdaroğlu nun y güney in mezarına gitmesi

peki başlık neden 2020 de açılıyor 2010 daki ziyaretin?

istanbul da corona virüsü tespit edilmesi

neyseki bundan yıllar yıllar önce istanbuldan vana göçmüştüm. insanlarla arama mesafe koymak için. burada da insanlar var ama ya :S püff

o kadar ırk varken türk olarak doğmak

ingiliz değil de amerikan vatandaşı olarak doğmak ve doğuştan ingilizce bilmek isterdim.

mesafeli bir insan olmak

hep mesafeli olmak istemişimdir ama bir türlü yapamamışımdır. ve onunda bir gün canıma tak etti. istanbuldan vana taşındım. ya da atandım. sanırım mesafeli olma ayarıyla ilgili problemlerim var :S

uyuyamıyorum yardım lütfen

ben de uyuyamıyorum, ülkemizde her 3 gençten 1 si geceleyin uyuyamıyor. 3 te 1 i yani.

öldükten sonra ne olacak

cennetten geldik cehennemi yaşadık ve cennete gideceğiz. (cennet=dünyadan uzak olan herhangi bir yer, cehennem=dünya)

tek eğlencesi avm leri gezmek olan insan

zavallıdır. her yer kapalı yüzme havuzu doluyken, parklar ağaçlarla dolu ve oradayken kimse seni rahatsız etmiyorken, sokağa çıktığında herkesin yüzü mutlu, güler yüzlü bir şekilde sana bakıyorken, daha sayamadığım bir çok etkinlik ücretsiz düzenleniyor ve sen oralara gitmiyoken neden avm ye gidesin ki? yemek yemek için mi? kıyafetlere bakıp zaman geçirmek için mi?

ateistler kandırılabilir mi

(bkz: ateistleri kesseler acır mı)

ateistlerin dindarlar oy çalmasın diye bekçiliği

tespit güzel de, biz bizeyiz system, karşı taraf öyle düşünmüyor...

cuma namazına gitmeyen yazarlar listesi

muharrem incenin "her gün" cuma namazı kıldığını iddia eden birisinin yorum yaptığı önerme.

kızlar uyumuş artık entelektüelleşebiliriz baylar

deneysel olmayan hiç bir teori bence bilim değildir. tabii ki çoklu evren şuandaki şartlarla gözlenip ölçülemiyorsa bunun deneysel olmadığı anlamına gelmez, henüz. ama değişen şartlar ve gelişen teknolojiyle belki bir gün yanlışlayıp veya doğrulayabiliriz.

milliyetçilik ve din

ne bakteriler ne virüsler, hiçbirisi daha fazla hasta etmedi, uyuşturmadı.

bu düşünceleri çıkartan insanlar, hayatımızı cehenneme çevirmeyi ne de iyi becerebilmiş.

türkiye natodan atılmalı diyen israilli yazar

nato türkiyeden atılmalı.

tanrıyı bir türlü mantığa sığdıramamak

casper ile tanrı arasındaki 7 farkı bulmaya çalış. (tabi varsa)

atlet kolsuz tişörttür

aferim, büyük bir tespitte bulunmuşsun.

yaz tatilinizi nerede geçirmeyi planlıyorsunuz

yaz gelince düşüneceğim. yani bi sonraki yaz. ancak para biriktiririm.

saçma sapan başlık

her başlığa yazı yazan tipleri tespit etmek için açılmıştır.