1. 1.
  taraftarı daha fazla çıldırtabilecek bir oyuncu daha yoktur heralde hele bir de fenerbahçe maçındaki santrada topu alıp kontrol etmeye çabalayarak taca çıkması vardır ki akıllara zarardır.
  1 ... monolith
 2. 2.
  lille takımına verilmesinin gündemde olduğu borsaya bildirilmiş oyuncu.
  1 ... monolith
 3. 3.
  fransızların pek futboldan cakmadığını düşündürten hala düşündükçe nasıl oldu da futbolcu oldu bu adam dedirten garip insan.
  1 ... yildirimbjk
 4. 3.
  2005-2006 sezonunun devre arasında metz e kiralanan ve yüksek ihtimal sezon sonu yeniden beşiktaşın başına bela olacak oyuncu
  ... city walk
 5. 4.
  fransa'nın lille takımına başarıyla kakalanan yeteneksiz forvet futbolcusu.
  1 ... altan
 6. 5.
  lille takımıyla fransa da şampiyonluk mücadelesi veren oyuncu.* * *
  2 ... serander
 7. 6.
  değeri bir türlü anlaşılamamış futbolcu. takımına destekte tek örnek, futbolcusuna destekte zaman zaman sınıfta kalan beşiktaş tribünlerinin sevemediği forvet. bugün fransa' nın yükselen değeri lille' de şampiyonluk savaşı veriyor ve forma buluyorsa, bu işte bir terslik var. biz mi anlamıyoruz futboldan? onlar mı? düşünmeli bir daha.
  2 -2 ... legend of the stranger
 8. 7.
  iddialı * takımlarda oynayamayan oyuncudur. sebebi rakip takımın iddialı takım karşısında sürekli geriye yaslanmasıdır. böylelikle bizim çukulata renkli kardeşimiz youla mız sürekli kapanan savunmaya çarpar çarpar ve geri döner. yani kısacası küçük takımların gol kralı forveti olabilir ancak büyük takımlarda asla.
  1 ... isildur
 9. 8.
  beşiktaş'ta oynadığı dönemde ilginç bir sloganla tribüne çağırılan futbolcu.

  allah allah allah allah süleyman youla
  insan değil bu, sanki ejderha..
  3 ... salca
 10. 9.
  2007/08 sezonunda da nasıl olduysa lille formasını giymeye devam etmiş ve çıktığı 15 maçta 0 -yazıyla sıfır- gol kaydederek şaşırtmamış futbolcudur.
  2 ... art vandelay