bugün

ekşi sözlükte 1 dakikada girilen entry sayısı kadar izleyicisi olmayan program.
Bunca yıllık sözlük ahalisiyim bu programı ilk defa izliyorum reklam arasına kadar dayanabildim.

Zall kesinlikle programı troll lüyor başka açıklaması olamaz.
(#30500924)
youtube kanallarının toplam izlenme sayısı 8 aralık 2015 saat 20:30 itibariyle toplam 25211. öyle popüler bir kanal yani.
- inci Sözlük Kurucusu Serkan inci ve Uludağ Sözlük Kurucusu ismail Alpenin her hafta olay tv de yaptığı program.

-programın konusunun tekno siyasi olarak adlandırdığı müthiş bir program.

-bu programın her hafta liselerde hatta üniversitelerde ders niteliğinde gösterilmesi gerek bu vatanın evlatlarının kendi potansiyellerinin kendi farkındıklarının farkına varmasını yarıyacak enfes program.

-izlerken insanın içine bu vatan için bu millet için faydalı işler yapma isteği sokan her türk gencini bu vatanoın evladının seyretmesini gerekli olduğu zihin fırtınası program...
Zall tarafından yeni bölümünün birazdan başlanacağını açıklanmış program.

--spoiler--

arkadaşlar,

sosyotrend'in yeni bölümü birazdan (22:30) olay tv'de yayında.

izleme linki: http://olaytv.web.tv/

--spoiler--
zall mimiklerine dikkat et caps yapcam amk. sırıtma fazla evet. pusudayım.
ilk çıktığında birkez bakmıştım, bilgisayar, program, yazılım falan, hiç alakam olmayan konuları konuşuyorlardı arkadaşlar.

şimdi baktım, nükleer enerji ve almanya'nın enerji politikasını konuşuyorlar. birtakım bilgileri eksik olsa da bu tip konuları konuşmaları cidden hoşuma gitti.

protest sanayici olarak şayet böyle devam edeceklerse sosyotrend'i destekliyorum bundan sonra.

izleyin.

not: bir de "biz neden böyleyiz" sahi?
birşeyler üreten, birşeyler yapan insanları desteklemek yerine neden yunan gavuruna vurur gibi eleştiriyoruz.
ama toplum olarak böyleyiz.
hani yan komşunuz lüks bir araba alır ya, sonra arabayla kaza yapar, sen içten içe sevinirsin kaza yaptı diye...
işte bu çocukları eleştirenler bunlar.
görsel
görsel
görsel
görsel
inadına reklamını yapıyor heralde. o nedenle siklemiyoruz beyler.
zall'ın türkçe'yi sonra öğrendiğini öğrenmemi sağlayan program. o da yorumdan he, tamamen izlemedim hiç.
ben severek izliyorum tv'deki çoğu adamdan daha akıllı ve mantıklı konuşuyorlar. böyle devam. serkan inci'nin yorumlarını da seviyorum.
Bir kere bile hiç kacirmadan izlemediğim program. izleyen de yok gibi. Zall'in azmi takdire şayan.
hemen hemen her bölümünü izlemeye çalıştığım program. konuşulan konular başarılıdır.
yeni bölümü harika. evet.
her hafta olay'da izleyip zall hala bursa'damı oturuyor lan diye kendime sorduğum program.
izlemediğim, gereksiz bulduğum programdır.
zall izlemeyeni bannlıyo ona göre.

sado ban kaldır.
Sol frame'de görünce yine konuların çok kafa açıcı olduğunu sandığım zamazingo..
Türkiye nin en iyi talk show programı. Açık ve net.
Yeni bölümü başlamış program.

--spoiler--

arkadaşlar sosyotrend programının yeni bölümünü buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=ndf4bkhpom8 +

--spoiler--
ismail alpen a.k.a zall: başarısızlıklar bizim işimiz.

serkan inci: odtü hata yapıyor dedi. ilginçtir ki ulaştırma bakanı'da aynısını söyledi. hmmm

serkan inci: niye kimse ses çıkartmıyor dedi. bir şekilde bu haberler engelleniyor olabilir mi acaba?

serkan inci: ziyaretçilerim azaldı gelirim düştü beni kim koruyacak?? odtü'mü hiç zannetmiyorum.

zall: çok güzel bir sağlık sistemi kurduk tıkır tıkır işliyor dedi. allah hastalıkla sınamasın sayın zall... başka birşey demiyorum.

zall: siber saldırı için bir kurum var. ama yeni açılmış dedi. https://www.usom.gov.tr/index.html en son duyuruları ocak 2015. 1 seneden beri sesleri solukları çıkmıyor. son 1 haftadır saldırı var diyorlar ama ses yok. ha bir de adobe flash güncelleme yayınladı, google chrome güncelleme yayınladı demişler. bunları kimsenin bilmesine gerek yok. zaten arka planda herşey otomatik olarak yapılıyor. bunu bildirsen ne olur bildirmesen ne olur. bir de aynı kuruluşun 2 seneden beri toplantı yapmadığı söyleniyor. "iki sene"

zall: ay sonuna doğru akn nedeniyle yavaşlıyoruz dedi. ayın sonu derken ayın 5ini 10unu söylüyor galiba.

zall: film yayınlayan siteler var. ben izlemem ama izleyen arkadaşlarım var. tabi canııııııım.

zall: internet kısıtlanmış ama kapasite olarak. engelli siteler yok yani...

zall: devlet kanun çıkarsın akn kalksın. zaten koyan btk değil mi btk devlet kurumu değil mi?

serkan inci: finans merkzi yapılınca zenginleştirecek bizi.

bir de öyle bir konuştular ki akn sanki bizde var sadece gibi bir durum estirildi. ya da tüm paketler akn'li, akn'siz paket yokmuş gibi...
izleniyor mu çok merak ediyorum programı.

onlar konuşur akparti yapar.