1. 1.
    45 cm'dir.
    Bu mesafeyi fazla aşmamak gerekir.
    2 ... ozan oyunbozan
  2. 2.
    sosyal mesafe

(bkz: ezberleyin ezberletin)
    5 ... mastor
  3. 3.
    insanların bir türlü anlamak istemediği coronadan uzak tutan kural.
    1 ... bihruzbey
  4. 4.
    corona illetinden korunmanın yollarından sadece biri. sadece bu önlem yetmiyor millet maalesef.
    ... rocko87
  5. 5.
    Dünya Sağlık Örgütü en az 1 metre uzakta durulmasını tavsiye ediyor.

Şimdi bugün markete gittim. Maskesiz, eldivensiz hatta bu soğukta paltosuz bir kadın rahatsız edici şekilde ağzında Sakızla geziyordu. Çocuğu da aynı durumdaydı hatta çocuk marketin raflarına çıkıyor, yerlerde sürünüyordu. insanın gerçekten aklı almıyor. Geldi kasada dibime girdi. “ lütfen biraz ileride durur musunuz?” Dedim, bende maske olduğu içim anlamayıp “ neee?” Diyip anlamak için daha çok dibime girdi. En sonunda market görevlisi uyardı. Cidden düşüncesiz, eğitilmeyen, çok cahil insanlar var. Görüntüde ama hepsi müthiş, Harika insanlar.
    4 ... lara croftt
  6. 6.
    göt göte 5 cm yaklaşabilirsiniz.
    1 ... ekonovich
  7. 7.
    Koronavirus olmasa da uyulmasi gereken kuraldir. insanin agzina girilmez konusurken.
    2 -1 ... mutahhitmuhittin
  8. 8.
    istanbul'da henüz buna dikkat eden bir kişi bile görmedim. Güya herkes dikkat ediyor önlem alıyor ama herkes dışarıda ya da birbirinin evine gidip geliyor kafeler kapalı olduğu için. Biz bu gidişle atlatamayız bilinçsiz herkes Türkiye'ye toplanmış.
    13 ... muhalifbiri
  9. 9.
    insanların arkadaş ve akrabaları gibi çeşitli kimselerde dikkat etmesine gerek duymadığı şey.

Zannediyorlar ki tanıdık kişiden geçmiyor.

Virüs varken gün yapanlar bile var. Bu ülkeye bu virüs fazla, bize grip yeterdi üzgün surat.
    1 ... keyf kahyasi
  10. 10.
    Ben hep asosyal olduğum için beni ilgilendirmeyen mesafe.
    3 ... freudgillerden sigmund