entry'ler (108)

türkiyenin çölleşmeye başlaması

Eğer havalar bu şekilde devam ederse bedevi gibi dolaşmaya başlamamız çok uzak değildir.

prezervatif ile mi yoksa sigarayla mı yakalanmak

Başlığın asıl hali: ailenize prezervatif ile mi yoksa sigarayla mı yakalanmayı tercih edersiniz?
Şahsen çok ikilimde kaldım fakat illa birini seçmek zorunda olsaydım sigarayı seçerdim.

türk dizilerinin iyice hint dizilerine dönmesi

Arkadaş her cümlenin sonunda iki kişi yarım saat bakışır mı ya? Hayır şu dizileri piyasaya sürerken de mi utanmıyorsunuz sevgili yapımcılar? Ha ama asıl suç bu saçmalıkları izleyerek destek olan hatta Twitter'da TT yapan o güruh da.

T:Her yıl üstüne biraz bile koymadan devam eden türk dizi sektörünün son hali.

asosyal olma eşiği

An itibariyle içinde bulunduğum durum. Bugüne kadar haberlerde ve sosyal medyada görmüş olduğum şiddet,taciz, tecavüz,cinayet vs. gibi durumların sonucunda ve uzun bir aradan sonra dışarı çıkıp bi ne var ne yok diye baktığımda artık çok yaklaşmış olduğum durumdur. insana bi bıkkınlık bi iğrenme geliyor artık insanlardan.

1 eylül 2020 büyük atama tercihi anketi

Net 8.tercih. IBAN'ı buraya mı editliyeyim yoksa özelden mi göndereyim nasıl olsun?

18 yaşımda hayalimdeki arabayı aldım

Az önce sosyal medyada karşılaşmış olduğum ve gözümden bir damla yaş getiren videodur.
Video: https://www.instagram.com...nMOj/?igshid=nvbqiy2zwzc6

2021 yılında üçüncü dünya savaşı başlayacak

iddanın sahibi 2012 yılında bir programda açıklamalarda bulunan Aytunç Altındal isimli kişi 3.dünya Savaşı'nın
başlayacağını taa o yıllar önce sürmüş kişi. Üstelik mantıksız bir yanıda yok açıkçası.
Video linki:https://twitter.com/Efeha.../1299400004185006082?s=19

insanımızın bilgiye tok olması

Cidden böyle durum mevcut ülkede. Kimse ne araştırıyor ne soruyor çünkü gerek duymuyorlar abi yaradan bunlara öyle bir güç vermiş ki hiçbir konuda bilgisiz değiller aq. Her konuda bir bilgileri var çok ilginç. (bkz: Habertürk) buna en güzel örnektir mesela adam ürolog ama doların durumunu tartışıyor veya üniversite rektörü çıkmış bulunan doğalgazın durumundan bahsediyor. Valla helal olsun gurur duyuyorum ülkemin insanlarıyla çünkü hayatımda bu kadar bilgi donanımlı insanları olan ülkeye daha rastlamadım.

ulu sözlükte ciddi başlık bulmakta zorlanmak

Ulan valla kaç gündür bakıyorum yok şöyle ülke sorunlarından, hayatın gerçeklerinden olan herhangi bir başlık. Hayır açılan başlıklarda hiç ilgi görmüyor. Ülkenin özeti gibi yer valla.

sopayla köpeği öldürmeye çalışan şerefsiz

Ulan yeter ya bu nedir aq. Ne istedin şuncacık köpekten nedir bu kininiz,nefretiniz hayvanlara karşı. Köpek her inlediğinde içim parçalandı be.
T: kamerayı tutanla beraber iki tane orosbu çocuğu içeren video.
Link:https://www.instagram.com...eTI/?igshid=1n65vxe7n95uy
Uyarı: hassas kişiler mümkünse izlemesin.

meme

Reddit'de son derece fazla yapılan resimli mizah.

sözlük yönetimi şuan ne yapıyor sorunsalı

Kış uykusundalar herhalde yoksa bu sol frame'in başka açıklaması olamaz.

uludağ sözlük neden bir ekşi değildir

(bkz: sözlüğün ergen kaynaması)

erkeklerin sevmediği erkek tipi

Her mekanda hesap ödenirken "kanka sen öde ben sana sonra veririm yaa." Diyen tipden nefret ediyorum aq. Ben banka mıyım birader sürekli bi kredi alma çabaları.

bülent ecevit e yazar kasa atan esnaf

görsel
Orosbu çocuğu demeyelimde annesi belli değil diyelim.

tinerciler laf atınca boşver aşkım diyen erkek

Ulan ülkede adam camına su sıçrattı diye gencecik delikanlıyı harcıyor.O tinerciye bir şey desen seni sağ bırakır mı aq.

zenginlerden nefret etmek

Zenginlerin çoğu mazlumun a*mına koyduğu için normaldir.

uzaktan eğitim vs aöf

(bkz: aynı bokun laciverti)

dövme yaptırılası sözler

i fuck the bones of who afraid of its meat.bu sözün üstüne tanımam.
Edit: imla

kırıldığında susmak

Daha kötüsü kırıldığın anda hiç bozuntuya vermeden karşındaki insanı üzmemek veya kırmamak için konuşmaya devam etmektir. işte bu durumu gerçek yıkıklar bilir.