1. .
  nAm-ı diğer hayabusa.
  sadece sony nin değil smartphone dünyasının amiral gemisi.
  sony experia s almayı düşünenlere tavsiyem almayın hayabusayı bekleyin biraz daha. s teki saçma sapan sinir bozan detaylar giderilmiş gibi ve performans oldukça katlanmış. sony ericsson xperia arc ın o müthiş dizaynı ve sony xperia s in tasarımı harmanlanmış, bir telefonda toplanmış.o çıktıktan sonra kimsenin iphone veya s3 diyebileceğini sanmıyorum.

  --spoiler--
  Xperia S modelini kısa bir süre önce ülkemiz pazarında da kullanıma sunan Sony, ürün gamına yakın gelecekte yüksek performans odaklı yeni bir akıllı telefon daha eklemeye hazırlanıyor. LT29i model numarasına sahip olan Hayabusa kod adlı yeni telefon, dile getirilen güçlü donanım özellikleriyle kendi segmentinde ses getirecek gibi görünüyor. Prototiplerinden birine ait görüntü de yayımlanan telefonun, 4.55-inç büyüklüğlünde Ve 720p çözünürlüğünde ekran ile piyasaya sürülecek.

  işlemci tarafından Sony Hayabusa'nın Qualcomm üretimi MSM8960 Pro ya da diğer adıyla Snapdragon S4 Pro platformuna yer verileceği belirtiliyor. Bu önemli bir detay zira pek çok telefonda karşımıza çıkacak standart Snapdragon S4 işlemcisinde Adreno 225 grafik yongası bulunurken S4 Pro'da ise Qualcomm'un iddiasına göre konsol sEviyesinde grafik performansı vaad eden Adresno 320 grafik yongası bulunuyor. Bu detay itibariyle Temmuz ayında lanse edileceği düşünülen Sony Hayabusa'nın kendi sınıfındaki en güçlü telefonlardan birisi olacağını söylemek mümkün.

  Arka aydınlatmalı 13 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerasının aynı zamanda HDR video kaydını mümkün kılacağı söylenen telefon, güçlü donanımını beslemek için 2200mAh kapasiteli pil kullanacak gibi görünüyor. Kasa kalınlığının 7mm seviyesinde olacağı belirtilen LT29i'nin en iyi ihtimalle Temmuz ayı olmak üzere 3. çeyrek içerisinde Xperia GX adıyla çıkması bekleniyor.
  --spoiler--

  sony experia gx
  ... yummy