1. 1.
    Ağustos ayının son haftası çıkışı beklenen Sony ericssonun Pmodellerinin en yenisi bi nevi cep bilgisayarı..

http://www.sonyericsson.c...&lm=pp1&pid=10336
    1 ... dolmakalem
  2. 2.
    sony ericsson'un yine piyasadaki bütün özellikleri toplayıp telefon diye sunduğu p serisinin son yavrucağı
    ... kkkcrazy
  3. 3.
    kullanimi gayet kolay icinde wireless kartvizit okuyucu gibi bircok harika ozelligi var. surekli guncellemeleriyle sikinti cikarmiyor. pili ilk kullanimlarda 3-4gune kadar cikip zamanla azalmaktadir. dokunmatik ekrana sahiptir. mail konusunda gayet basarilir. hafif. simdiye kadar kullandigim telefonlar arasinda en basarilisi diyebilirim. yakin zamanda gps zamazingosu cikacakmis.o zaman efsane olcak kapagi sokulebiliyor ve eger begenmedim derseniz agabeyi p1 i tavsiye ederim. ayni ozellikler kapaksiz ve 3.2 piksel fotomakinasi var.
    2 ... arbeitmachtfrei
  4. 4.
    şu anda sıfırı sadece ebay üzerinden alınabilen süper se oyuncağı. piyasaya çıkalı 3 sene olmasına rağmen özellikleri, dizaynı ve kalitesiyle binlerce fanatiği olan mükemmel bir pda.
    1 ... ozz le grand
  5. 5.
    yedek telefon olarak kullanıyordum, son zamanlarda cazibesi ile as telefonum haline geldi. daha önce bu kadar kurcalamamıştım yuh bana. elime aldığımda artık bir telefon böyle olmalı dedirtiyor üstelik çokta karizmatik.

http://www.cellphonebeat....-smartphone-out-for-sale/
    ... lucky strike
  6. 6.
    4,5 yıldır kullanıyorum.
    artık o kadar çok eskidi ki, tuşlar silindi, plastik kısımlarının boyaları aşındı, yer düşmekten ufak göçükler oluştu.
    ama genede vazgeçemiyorum.
    dokunmatik ekran, wifi, kamera (2mp, auto focus makro bile çekebiliyor abartmıyorum), menüler çok kullanışlı.
    sadece biraz ağır çalışıyor arada kitleniyor falan başka sorunu yok.
    bozulana kadar kullanacağım.

not:geçen hafta bozulur gibi oldu üzüldüm. sürüm güncelledim hemen eskiye döndü taş gibi mutluyuz hala.
    1 ... nanagi hodere
  7. 7.
    sony ericsson p990i
    ... jimmy tudeski
  8. 8.
    şuana kadar kullandığım cep telefonları içerisinde beni en çok etkilemiş olandır.

(bkz: efsane)
    ... resmi tatil