bugün

Eğitilince güzel bir ev kedisi olabiliyorlar. Tecrübeyle sabittir. Evet.
sabah birisi yanıma sokuldu kaçmadı sevdim hayvan nasıl mutlu oldu nasıl hırlıyor butün sinirim stresim gitti bende mutlu oldum. sokak kedilerinin sade biraz sevgi ve bir kap yemeğe ihtiyaci var.
Sokak kedisi sevmek kimsesiz çocuk sevindirmekle aynı şey. Şu yaz aylarında kapının önüne bir kap ama bir kap su koyarsanız onlara da bayram hediyesi vermiş olursunuz. Herkes kedi köpek sevmek zorunda değil ama bu onlara yardım edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Lütfen kimsesiz hayvanlara yardımcı olun.
erkekleri hödük, kadınları daha sosyal olandır.
Böyle masum bakışlı insanda acıma duygusu yaratan sevimli minnoş kedilerdir
Yalan
Hepsi kancayı takana kadar.

Böyle bi bebeye kanıp eve aldım
Herifçioğlu başıma tiran kesildi
Maması bitince olay cıkartıyor
Kumunu temızlemesem gelip ağzıma yapacakmıs gibi bakıyor.
Canı sıkılıyor esya kırıyor saksı eşeliyor.
Eve gelipde sevmediği insan olursa ısırıyor.
Bir de korkuyorum kızınca durduk yere cırmalıyor

Sokak kedisi sahipleneyim yeri yurdu olsun dedim köle isaura oldum.

Bazıları evlenince domuz olan kedilerdir.

Edit; cok severim hepsini.
birçok sokak insanından şanslı varlık.
Dünya lideri olduğumuz ve bu alanda liderliği kimseye kaptırmayacağımız kedi türü. Çünkü dünyadaki her 2 sokak kedisinden 1’i Türkiye’de yaşamaktadır.

Türk halkı özellikle kedileri çok sever. Avrupa’da köpeği olmayan evi Evden saymazlarken memlekette kediler artık sokaklara taşar.

Özellikle istanbul dünya kedi başkentidir. Kediler istedikleri her yere özgürce girer çıkar, camilere, kafelere, tüm kamu binalarına hatta evlere bile.
En sevdiğim hayvandır kendileri.
Evimde kedim yok, özgürlüklerini 60-70 metrekare alana sığdırmayı canilik olarak görüyorum.
(img:#2160306)
Her ahvalde uyuyor olabilmek gibi bir yetenekleri vardır. Ne kadar da yakışıklı bir bey dimi. ayranı fazla kaçırmış galiba.*
sevdiğim hayvanların başında gelirler hele yavruları yok mu süt verdiğimde içiyorlar ya bitiyorum.
gün içinde ne yedikleri nereye bastıkları belli değil severken dikkatli olun hastalık kaparsınız.
Yabani kedi veya sokak kedisi, dışarıda yaşayan ve insanlarla temastan kaçınan, sahipsiz bir evcil kedidir diye wikipedia'da açıklanan ancak bizim oradaki böyle olmayıp kendini sevdiren bir kedidir.
yanlı sokak röportajı yapan oluşum. yanlı yapacaklar tabi başka türlü anlamıyo beyinsizler.
sokak kedisi yoktur başıboş hayvan vardır 1 gün kış ayında dışarda izbe evde tenha yerlerde tek başınıza yatın da görün sokakta hayat var mı diye amk larım sokak hayvanı ne?
Bazen mikrofonu kafaya çakacakmış gibi duran kedidir. Sever takip ederim.
(#45619580)
biz sokak kedileri ile birlikte büyüdük sokaklarda, sorun söyleyelim.
avrupada raflar boş diyenlere karşı hazırladığı kapak gibi video.
https://www.youtube.com/watch?v=NHFfEP9-Jqk
çatlak karının biri sokak kedisinin kıstırdığı bir fareyi görüyor fareyi sevmeye kalkıyor parmağını ısırdı dengesiz allahın manyağı videoyu bulursam atarım.

ama ısırırken fare bağırdı çek elini orospu tarzında
Kimseciklere zararı olmayan hayvanlardır. Kendi kendilerine yaşayıp giderler. Soğuk kış günlerinde çöpün yanına biraz yemek, yazın da gölge bir yere bir kap su koyun.
evde beslediğimiz kedimiz var beyaz bir tane. ama şöyle bir sorun var ki sokakta gördüğüm hiç tanımadığım kediler bu kediden daha fazla sevdiriyor kendini. fazla mama aldığımda beslemeyi severim sokak hayvanlarını. bazıları çiğ salam sosis filan veriyor parazit yapacak hayvanların bağırsaklarında ayar oluyorum.
yoksun yoksun kaç gün ya
vurgun yorgun derbeder
bir buz gibi kış gecesinde
bu sokak kedisi yapayalnız.
Konsantre kedi.