bugün

Suudi Arabistan ekibi Al-Fateh'e resmen imza attı.
Tamamen şovmen olan hoca. Kariyer planlaması da zaten bunu gösterdi. Evet.
Adana Demirspor’umuz için en güçlü aday olduğu söyleniyor.

Hala kariyer hedefi olan, hırslı bir isim umarım gerçekleşir.
sinan engin'e göre fenerbahçe ile anlaşmış.
https://www.sporx.com/sin...le-anlasti-SXHBQ953755SXQ
adı fenerbahçe ile anılıyor. gelirse başarılı olur.
işte bjkli zekası. Sergen, bilic'in yardımcısı olmaya da can atıyordu şu anki pozisyondan ahaha. Sergen'i öldürseler hiçbir takımın yardımcı antrenörü olmaz, kaldı ki bjk'de alt pozisyona hiç düşmez. O değil de, siz ne zaman kazanacaksınız amk hahaha.
Beşiktaşımızın yeni teknik direktörü olmasını canı gönülden istediğim biricik hocamız. Kop gel be comandante.
gs'ye ilaç gibi gelir.
gitarını al gel yarın başla.

tarator halen 1 ocak falan diyor.
prensipte fenerbahçeyle anlaşmış diyorlar bu muydu dünyaca ünlü başarılı hoca .
Beşiktaş' ın iki sezon üst üste şampiyon olmasının temeli bu arkadaşımıza aittir. Şenol sadece üstüne aldı bu başarıyı.
iyi para. ömrünün sonuna kadar rahat birşekilde yaaşr.

https://www.ntvspor.net/f...-5ebe6bf45d3869165882fd98
Al-ittihad takımından 15 milyon dolar tazminat almaya hak kazanmıştır.
beşiktaşın slavenidir.

yokluklar içinde savaştı. liverpool,totenham,arsenal ile kafa kafaya mücadele etti takımı.
(bkz: ama gitar çalıyor len mq)
görsel
Biliyorum ben istedim ayrılmayı, kabul etmezsin sanmıştım. Dönemez misin?

görsel

Yalvarmaya hazırım ne olur affetsen? Son bir şans daha versen, tekrar sevemez misin?

görsel

Yalan değil, başka çaresi yok. inan bana senden fazla çektim.

görsel

t: al ittihad teknik direktörüdür.
Al ittihad ile sözleşme imzalamış.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...0971465&utm_term=post
"...ama hiç kimse umudumuzu bizden söküp alamaz."
Özlenen sosyalist hocadır. Evet.
tudor'dan daha kötü. tudor en azından ofansif oynatmaya çalışıyordu, bilic ne idüğü belirsiz bir defans anlayışı ile oynatır.

ikisinin de en büyük handikapı ise oyunu okuyamamaları. oyuna müdahaleden anladıkları sadece oyuncu değiştirme.
eğer haber doğruysa üzüldüm. bu adam galatasaray gibi karaktersiz bir kulüpte karakterini kaybeder yazık.
Beşiktaş tarihinin benim gördüğum en kötü hocasi ihşallah gider gsye ve iyice batirir.
bilic ile igor'u kıyaslamak yanlıs. bilic deneyimli ve taktik bilgisi yüksek bir hoca, igor gibi 3'lü savunma fantezilerine gitmez. fix 4'lü savunma oynatır. motivasyon acısından da daha iyi oldugunu düsünüyorum. bence oyuncuların seveceği tarzda bir hoca.

tabi terim'de gelse gs'a hava topları ve kademede etkili bir stoper ile yan toplarda iyi bir kaleci lazım. aksi halde savunmayı toparlamak cok zor, gene hava golleri engellenemez.

belhanda ile feghouli'de cok ruhsuz oynuyor. iyi bir teklife ikiside gönderilmeli.
Galatasaray zaten yıllardır fatih terim gittiğinden beri adam akıllı derbi kazanamıyor tudor ile alakalı değil. Bilic gelmeli bencede.

Galatasaray a bilic iyi gelir.
Bir Anadolu kaplanını derbi kazanamıyor diye gönderip başka bir derbi özürlü Anadolu kaplanı getirmek de son derece tutarlı ve mantıklı tabi.