bugün

k*rtleri bi över bi yerin dibine batırır. bizde anlamaya çalışıyoruz.
(bkz: kimlik bunalımındaki troll)
Ne idüğü belirsiz bir adet yazar. gece gece entrylerini okuyup malum maç sonrası keyiflendim yahu. Adam; "olom bozom dovletlerimiz varmos bok Vikipedi oylo diyor." Diye kürt Devletleri var da var diyor. En sevdiğim kürt tipi. Aferin oğlum bugün yine çok kaynak götümsün.
Kürtleri iyi gibi sunmaya çalışan heval.
#25347909 atatürk düşmanı bir yazar daha.
(#25788446)

akit veya kürtçü bir cahil.

trabzon = vilayet-i çepni. trabzonluların büyük çoğunluğu türk'tür. trabzon'da rum asıllı olanlar binde bir oranından bile azdır. (dedesi rumca konuştuğu için kendisini rum zannedenler de vardır ancak aslen türk'türler.)

süryaniler= arap ve yahudilerle kardeş olan sami halkı. süryaniler ermeni değildir. ermeniler güney kafkasyalıdır.
kendini tarif ederken kullandığı sıfatlara bakacak olursak ''bereket tanrısı'' olabilir. tevazudan aramıza karışmış. şeyinin ölçüsünü vermemiş ama o kadarını da biz aciz kullara bırakıyor. anlayana..
Koyu bir Kürtçü olarak, saygıdan ellerinden öpmek istediğim kardeşim.
faşizm ideolojisine sahip karacahil. kürt.
italyan seksi kaleci. hoşgelmiş.

insan niye böyle bi nick alır amk.
Yazdıkları çok hoşuma gidiyor.
varoluşu sorgulatacak tespitleri olan yazar kardeşimiz.

(#26740451)
(#27011006) Kendisine aynen iade ediyoruz.
(bkz: salvatore sirigu)
Ayrıca yazarıda varmış.
Paris saint germain kalecisidir bu sene pek istikrarlı degildir transfermarkt te deger kaybetmiş degeri 21 milyon euroya düşmüştür.
forveti, ibra, stoperi silva olan takımın kalecisi sirigu olmaz. psg'nin vasat kalecisi.
Bana özelden hakaret edip sonrada hakettiğini bulmuştur. Nasıl çaylaklık hewal? içeride don atlet lazım olursa getireyim ahahaha.

görsel

Ya ilerde kendini patlatacak potansiyel terörist ya da annesinin telefonundan gizlice entry giriyor. Anlayamadım.