bugün

Kendi nick altını açan nesildaş yazar. Hoşgelmiş madem koştursun dursun bakalım . inşallah erkektir.
(bkz: hangi kameraya bakıcaz)
Ülkücüler başlığındaki girdisini görünce aklıma gelen şu hadistir:

"Bir adam din kardeşine, ey kâfir derse, bu söz ikisinden birine döner. Eğer böyle denilen kişi söylenildiği gibi ise söz doğrudur; yerini bulmuş olur. Aksi takdirde bu söz söyleyene geri döner."

* Buhârî, Edeb 73
* Müslim, Îmân 111.
* Tirmizî, Îmân 16

Tevbe 38'e atıfta bulunması da ironi olmuş deve sevici yazarımızın... Boş gelmiş, trollesin bakalım.
son zamanlarda entrylerini takip ettiğim yazar. kararlı. ateist kesime tepkisi sayesinde saygımı da kaanmıştır.
ışid in sözlük uzantısı olan vasat bir yazar.
Tasavvuf ne demek?
Tarikat ne demek? (bkz: #29403345)
Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olan yazar.
Okuyalım, araştıralım.
"-da" ekini nerede ayrı nerede birleşik yazması gerektiğini öğrenmesi gereken yazardır. Az önce adamı oda yapmıştır. Evet.
http://m.uludagsozluk.com/e/29435813/
Isid hakkinda fikrini merak ettigim yazardir?
isid değil daiş!!!!

Şaka len şaka.*
Işide mücahit diyecek kadar zekidir tıpkı kürtlerin pkk ya kanması gibi.
(#29419939)

islamın türk devletlerinin etkisiyle yükseldiğini unutmuş bir yazar.
Bak şimdi araplara kaldınız haliniz ne güzel değil mi?

11 nesil mücahit kardeşimiz. Koştur bakalım.
lol sözcüğünün iğrençliğini yeniden hatırlatan uuser.
şu an benden 5 tane eksi yemiş yazar.

geri kalanıda 1 saat sonra inşallah *

edit: çeçenlere olan nefretim 10 kat daha arttıran yazar.
Bu arkadaş oy vermeyi kötü bir şey gibi düşünüyor. 4 halife seçimle halife oldu.
Hüküm allah'ın amenna bunu peygamber de biliyordu fakat peygamber sahabelerle meşveret yapmıştır, onlara danışmıştır, onların görüşlerini almıştır. Bu bir nevi demokrasidir.
Tekfirci vahabi-selefi ekolünün sözlükte ki temsilcisidir. Örnek aldığı şamil basayev'in öncülük ettiği savaşta dahi yanında azerbaycanlı şiiler, ukraynalı-gürcistanlı hristiyanlar savaşmışken senin neyine tekfircilik lan yrrm dedirtir.
gidin kumda oynayınız küçük hanım ve küçük bey sol frame de meşgullük uyandırmayınız.

(bkz: sir camel drunk)
(bkz: komunistin kizi)
Küfre düşmüş yazar. imanından şüphe ediyorum zira çoluk çocuk demeden müslüman olmayan herkesin öldürülmesini savunuyor.

Bense senin öldürülmeni savunuyorum. Bu millete ve dine zarar ziyansın.
Güzel bir kardeştir müslüman coğrafyada ne kadar zulum eziyet varsa korkusuzca dile getirendir, Allah ondan razi olsun.
Şerefini ve haysiyetini sorgulaması gereken yazar.
Çoluk çocuk kesen amerikalıdan gözümde zerre farkı yok.

Allah bu dini senin gibilerin elinden kurtarsın.
dediğinde var bi yanlişlik.
sen de onlarla ugraşiyosun o zaman onlarda kendilerine gore doğru yolda. bi duşun derim.
Nickaltimda bana evlilik teklifi eden komik yazar.
içime su serpmistir.
Ah efendim komünistlerin burayı pislemesinden belliydi böyle pamuk gibi bir yureginiz olduğu.
Cenaze var dediler geldik yazarı.
Ne istiyorlar bu yazardan bilmem ki.
Pkk'lılar sevmez..
Komünist tayfa, hadi gidin bakayım. Parkalarina ayran döktüklerimin çocukları.
görsel
güncel Önemli Başlıklar