bugün

entry'ler (449)

sıcak yaz günü içilen buz gibi bira

Denizden çıkıp şezlonga uzandiktan sonra ufka doğru bakarken. Özlettin.

hayatın acımasız olduğunun anlaşıldığı anlar

Doğuştan fiziksel veya zihinsel engelli bireyler ile karşılaşmak . Doğuştan olmasına da gerek yok aslında .

sigara mı ben mi diye soran sevgili

Sen kimsin de sigaramla kendini kıyas edebiliyorsun deyip sigara dumanı eşliğinde kapıya kadar eşlik edilmesi gereken sevgili pardon ex-sevgili.

efendi erkeğin kazanabilme ihtimali yoktur

Sanırım genelde mezarlığa dönüşmüş bir kalp kazanıyorlar.

evli erkekle ilişki yaşayan bekar kadın

Bekar kadın işlerin ciddileşmeyeceği , sorumluluk almak , hesap vermek zorunda olmadığı ve toplumun ahlaki değerlerine göre hoş olmayan ,yasak olan bir davranışta bulunuyor. Çok fazla cazibesi ve keyfi olan bı durum onun açısından . Malum yasaklar daha çekici gelir.

Evli erkek ise hergun kuru-pilav yerken denk gelip tavuk sote yiyor ve bekar kadına bı umut vermiyor geleceğe dair ( tabi kadın biliyorsa adamın evli olduğunu).

Alan razı satan razı . Ahlaki değerler mi çok değişken maalesef şahıslarda.

telaffuzu mükemmel arapça kelimeler

nevi şahsına münhasır
Arapça olmayabilir ama bilmiyorum çok hoş bi telaffuzu var.
Ek olarak üstteki yazarın dediği gibi filhakika.

abd de tek malım var o da fetö onu alacağım

Eğer ABD mal varlığı açıklarsa ne cevap vereceğini merak ettiğim bakan beyanı.
Umarım yoktur.

suyun renginin beyaz olması

Yalnız başına yanlış önerme .

cumhuriyet halk partisi

Bu partinin ismini her gördüğümde bi üzüntü bi hüzün kaplıyor içimi. Üzülüyorum sözlük şu partinin güzel insanlarına.

50 yaşında ateist olmaması

Hayat senin bulunduğun çevreden veya Hayat görüşünden ibaret değil.

Küçük bi su damlasinda yaşayan ufak bi organizmanın yanılsaması ile aynı şu fikrin . Komik.

dibi görmek

Eğer onu dip olarak tanımlıyor isen orası dip değildir . Düşün hayatını başına çok daha kötü şeyler gelebilir , o zaman onu da dip olarak tanımlarsın. Velhasıl dip diye birşey yoktur sadece inişler çıkışlar vardır.

muhafazakar aile çocuğu olmak

Türkiye gibidir. Ne avrupalisin ne de Asya .Hep bi arada kalmışlık . iki tarafın elbiseleri de pejmurde durur üstünde.

Çevre ülkelerin baskısı gibi bazen düşmanca bazen dostça toplum baskısı.

Doğal imkanların boldur , potansiyelin yüksektir ama olmaz işte , olmuyordur .

uludağ sözlük müzisyen yazarlar topluluğu

Gitar + ukulele.

sağcıların solculardan daha modern olması

Başlık: Geçen gün yine bilimsel tespit yapıyorum.

Abstract: sağcılar çok modern

Introduction:liberalim. Bu bir gerçek. Ben modernim. Sağcılar da.

Materials and methods: Bir adet squat ile desteklenmiş oturma aracı ve omurilik soğanı.

Results:sağcılar yeniliğe , insanı insan yapan herşeye açıklar.

Discussion: Ne tartışması hepiside gerçek.

References: götüm. Götüme teşekkürlerimi sunarım.

melih gökçek in sözcü de köşe yazmak istemesi

Nedense farklı görüşleri zamanında önemsemeyen insanlar, aklı başına gelince ya da kullanılıp atıldığını farkedince seküler mecralarda farklı görüşler fikrine değer atfediyorlar. Atatürk ün ipine sarilsinlar seviniyoruz ama netice olarak hayreti mucip .

benim hüzünlü orospularım

Okuması zor bir kitap, yazar . Bit kitabı okurken istemsizce baş kahraman ile empati yaparsınız , Bazı olaylara karşı acaba ben ne tepki verirdim ya da neden bu tepkiyi verdim şeklindeki iç sorgulamalari bu yazarın kitabında yaptığınızda kötü hislerle karşılaşıyoruz . Toplumsal ahlak kuralları ve dogmalar.
Tabi toplumun pedofili vb.marquez kitaplarında geçen konulara yaklaşımı ise ironik ve incelenmesi gereken bir konu.

ateist olacaklara tavsiyeler

Gerçeklerlerle ilgileniyorsan herşeyin bir anda değişmediğine aşinasındır. Sen de yavaşça değişeceksin. Sürece sarıl , sevgiyi kucakla , kendini kabullen.

kızların evlilikten beklentileri

Kızlar yazsada bide onların beklentilerini ogrensek dediğim başlık .

türk kızlarına olan güvensizliğin artması

insan hayvanın ne dişisine ne de erkeğine güvenmemek gerek.

18 yaşındaki türk çocuğu bir ahmaktır

Türk değil bütün dünya çocukları için geçerli en azından çoğumuz için. O yaşlarda dertlerimiz çok büyükmüş gibi davranıyoruz sanki dünya bize yükleniyor sadece , bizi umursuyormus gibi. Ama hayır geçmişe bakınca öyle değil, çocukça gerçekten ahmakca.
Normal bi durum tabi o yaşlarda, belkide olması gerekende öyle olması .