ing. uğursuz, kötü, fesat.
hollandalı bir death metal grubudur.
http://www.sinister.azbuz.com
latince sol demektir.
Genellikle anatomide kullanılan bir terim.Sol,sol yan (daki).
(bkz: anatomi terimleri)
(-tra) sol yan(daki).
sol muydu sağ mıydı diye karıştırmamak için, world of warcraft oynayanlar sinister strike'dan tüyo alabilir. (bkz: sinister strike)
dün gece evde iki kişi tarafından izlenmiş olan filmdir. ben başladığında uyuduğum için kaçırdım ancak o izleyen iki manyak öyle bir tırstılar ki "hiaaaa mnskim" nidaları biz uyuyan diğer iki kişiyi bile uyudukları yerden fırlattı. ne biçim filmse artık, kelebek etkisi yarattı evde.

hayır hem bağırıyorlar tırsıp, hem de uyanınca uyu seni sen bakma diyorlar. madem korkacaksınız ne izliyorsunuz lan.
izlerken 3-5 yerinde hssktr diyerek yerimden fırladığım korku filmidir.
starcraft 2 wings of libery de bir bölümün isminin bir parçasıdır.

(bkz: a sinister turn)
biraz önce izleyip bitirdiğim. korkutan beni yerımden zıplatan film.
ethan hawke'ın oynadığı korku filmi.

böyle film çekeni parçalıycan, si... anasını satıyım. ethan hawke var diye indirdim, 3 kişi oturduk izledik. ulan ben hiç korku izlemeyen diğerleri filmlerden habersiz adamlar ödümüz bokumuza karıştı gece aynı odada yattık, kapıyı kilitledik amına koyım. evde farketmediğimiz şeyleri görmeye başladık. izlemeyin bunu. zaten öyle tanrıyı sikecen ha.
film biraz ağır işliyor,konu yavaş gelişiyor fakat bu durum izleyenin daha da gerilmesine neden oluyor evde tek başınıza izlemeyi tavsiye etmiyorum, bazı yerlerinde hoplatabilir ve çok içten bir hassssttttir çekersiniz, melodiler güzel ortam karanlık,izleyin gerilin 10/8.
Dün izlediğim başarılı bir gerilim filmi, izlemeye değer.
tüm korku filmlerinde olduğu gibi son sahnesini anlamadığım filmdir.
harika başlayıp ortasından itibaren sıçan bir film. başı kült, sonu zort olan film. evde salak saçma gezinen çocuk sahnesinden sonra kusturdu.
dün gece izlediğim ve beni korkutmayı başarmış filmdir. özellikle de dört kişinin ağaca asılma sahnesi başlı başına bir korku öğesi.
on numara gerilim olmus, hakketen insani hoplatan, geren bi film olmus. ilk defa bi korku filmini bu kadar begendim.

devam filmi cekilebilir bi film, ama bu sefer daha tassakli bi kiraci bu iblisi bi yolunu bulup yok etmeli.
--spoiler--
arşivimde varmış türünü falan bilmeden açtım. kulaklık son ses şehirden uzakta, yalnız ve karanlıkta seyrediyorum filmi. bazı sahnelerde korkmadım diyemem. çim biçme makinesi sahnesinde aniden sesler yükselince irkildim. çatıda kayıp çocuklar filmi seyrederken o maskelinin ( babil tanrısı ) aniden çıkmasınaysa çok güldüm. bence o karakter öyle korkunç vs değildi. çocukların katil olması bence korku filmleri adına güzel. ancak bu film daha iyi olabilirdi. ama genel korku filmleri içerisinde iyi.
--spoiler--
son albümü The Post-Apocalyptic Servant ile aşmış hollandalı death metal grubu. 2014 ün en iyi death albümüydü bana göre.
latince:sol.
En baştaki katliam sahnesi etkileyici olan film.
Latince sol, sol taraftaki.
slipknot gitaristi mick thompson'un oynadığı fişlm.
gerilim seviyesini yüksek tutan bir film olmuş. son zamanlarda ki klasik korku filmlerine kıyasla bir adım öndedir bence.