bugün

entry'ler (500)

bir kadına en çok yakışan giysiler

kürk. (sentetik)

trafik polisini çekici yapan detaylar

Devriye gezenlere nispeten ortalamaya göre daha medeni konuşmaları, davranmaları olabilir. Bu arada çekici diye bahsedilen aracın adı aslında kurtarıcıdır, çekici tırın kasasını çeken kısmıdır, tır da aslında o çekici değil uluslararası dolaşım lisansı gibi birşeydir.

tavuk ciğeri

ev yemeği yapan yerlerde, istediği ciğer tabağında dana eti yerine bulunup kişiye yemeği zehir etme potansiyeline sahip, tavukların kanını temizledikleri organlarıdır.

dogus cihan

şu anda radio fgde çalan setinde yardırmış djdir, ayrıca kendisi bir fg residenttir. dinlemek için tıklayın: http://www.futuregeneration.fm/

ben ibne oldum

bir rivayete göre 'queen-bohemian rhapsody'nin teması budur.

mola yerinde otobusü karıştırıp otobüsünü kaçırma

bir kere başıma gelmiş olaydır. ama otobüs bizi indirdiği perondan kalkmış, başka yere geçmiş. bindiğim zaman, etrafta dikkatimi çeken tiplerin hiçbirinin olmadığını gördüğüm an bir terslik olduğunu anladım, nitekim hemen indim zaten. püf noktası, kimseye çaktırmamak sanırım *

sigarayı bıraktıktan sonraki balgam

her öksürükle ciğerlerin temizlendiğini hissettirir. kişinin ne kadar içtiğine bağlı olarak birkaç hafta devam edebilir. zamanla rengi açılır, öksürükler azalır, güzel duygu.

lisede milli güvenlik dersinden akılda kalanlar

taktik, bir olaya karşı yapılacak hareketlerin önceden belirlenmesidir tanımının sözlü kısmına direk 100 yazdırabileceği.

cuma namazında selam verirken güzel kız görmek

namaz kıldım rabbim de beni gördü diye düşündürür.

bisiklet sürerken penisin uyuşması

selenin ucunun yaptığı baskı sonucu malum yerin kanlanmasının azaltmasıyla gerçekleşir, sakıncalıdır. ara sıra depara kalkıp silkelemek gerekir ki yavrucağa kan gitsin.

ayakları üşütmek

ertesi gün osuruklarınızın çok kötü kokmasına sebep olur.

kaçan hırsızı oklavayla kovalamak

orantılı güç kullanımı ilkelerinde, hırsızın elinde bir silah yoksa yapılabilecek aksiyondur. ok ve yaya alternatiftir.

hamburger yiyen cin

karnı acıkmış cindir. ayrıca böyle bir cinin varlığı, göremediğimiz o diğer boyutta hamburgerin varlığını gösterir.

hamburger ve kola

dişlerde hassasiyet problemine yol açan ikilidir. şöyle ki, kişi buzlu kolasından içtiği zaman dişleri soğuktan dolayı büzüşür. bu çok küçük bir miktar da olsa vardır böyle birşey, ufalır. sonra dişler soğukken hamburgeri ısırınca çok hızlı bir şekilde diş genleşmeye başlar. bu şekilde hızlı boyut değiştirmeler, bir süre sonra en dış tabaka olan minede çatlaklara yol açar, bu da soğuk birşeyler içerken diş sızlamalarına yol açabilir. çözümü için, kolanızı buzsuz isteyin ve içtikten sonra dilinizle dişlerinizi ısıtın.

hamburgeri eliyle yiyen arap

umarım ellerini yıkamış araptır, aksi takdirde hamburgeri sardıkları kağıdı atması saçmadır.

broken

nine inch nails adlı grubun, 1993 yılında vhs kaset dükkanlarına el altından dağıttığı videolarının adı. durum şu ki, adamlar işkence, adam öldürme temalı bir video çekiyorlar. ve bunu 'götü yiyen izler' tarzı etiketlerle vhs kaset dükkanlarına bırakıyorlar. sene 1993 olduğu için insanları kandırmayı başarıyorlar, çünkü o zamanlar hem bu tip şeyleri çok yapan yok, hem de internet yaygın değil. nitekim, videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. sizden ricam izlerken, 1993 yılının ruhunu yakalamanız.
http://vimeo.com/24449527

bol tereyağ soslu iskender

tereyağı bol konularak piç edilmiş iskenderdir. herşey kıvamında olmalı, belki salçası çok olabilir.

kuyruk sokumum ağrıyor neden olabilir diyen kız

kıl dönmesinden muzdarip olması korkunç birşey olacak kızdır.

uludağ sözlük teki bastırılmış cinsellik

özellikle akşam saatlerinde kendini belli eder. bazen o kadar alakasız şeyler cinselliğe kaydırılıyor ki, bu kadarı inci sözlükte olmaz dedirtiyor.

denetimli serbestlik

hakkında bolca bilgi kirliliği olan uygulamadır. şöyle ki, adli sicil kaydına hiç işlemezken denetim süresince gbtde çıkıyormuş. denetim süreci bitince gbtden de siliniyormuş. bundan öte herhangi bir sicile işleyip işlemediği konusu muamma.