1. 0.
    Tamamen sacmalık.
    1 ... morfinligeceler
  2. 1.
    40 dk reklam veriyorlar diye sinemada film izlemeyi sevmiyormuşmuş.
    Cinemaximumdan baska sinema salonları da var.
    Mesela (bkz: cinemapink)

Cinemapink hem ucuz hem reklamsız hem de koltukları cok iyi.
    Arkadaslarla yapılan güzel bir aktiviteye bile bok atan, sinemaya gitmeyi sevmiyorum diyerek tüm arkadas grubu tarafından garipsenen ve bi işe yaramaz kabul edilen insansın.
    Amaç beraber olmak ve beraberce birşeyler yapmaktır ama sen hep böyle kazmalığınla oyun bozarsın.
    itici insansınız.
    Neymiş sinema sevmiyormuş. Öl ya sen öl öl.
    2 -2 ... morfinligeceler
  3. 2.
    Şöyle iyi bir film izlemek için gidilir. Oda yeni vizyona girdiğinde. Oda yanında biriyle. Ancak hasılatı düşük, dandik filmlere gitmiyorum. Gidenlerin ne için gittiği belli. Sevişmek için yer bulamayan ergenlerin didişme yeri oldu sinemalar.
    2 ... sahnenin disindaki adam
  4. 2.
    dikkat dağınıklığı, konsantrasyon bozukluğu yaşayan ya da gayet sıkılgan olan insanların içinde bulunacağı durum.
    ilk yarısına bir şekilde dayanabiliyorum filmin ama ikinci yarıda kıpırdanmaya başlıyorum, filmi izlemek yerine insanları izlemeye başlıyorum. dayanamayıp salondan çıkmışlığım bile vardır. 50 dakikalık dizi izlerken bile durdurup 5-10 dakika dolanıp tekrar devam eden insanım ben 2 saat nerde oturucam o salonda?
    8 -1 ... alea iacta est
  5. 3.
    bazen çok kalabalık oluyo film sırasında saçma saçma muhabbetler yapıp ses çıkaranlar oluyo O zamanlarda sinema çok keyifsiz oluyor.
    1 ... d4rk minister
  6. 4.
    Altı üstü 1 buçuk saatlik film izlemek için abidik gubidik insanlara tahammül etmek can sıkıcı evet. Ama değerli bikaç arkadaşla birlikte vakit geçirmek için yapılabilir. Eğer var ise dost, Birlikte hüzünlenip birlikte gülmek güzel şey.
    1 ... tornaci tacettin abi
  7. 5.
    sinema gitmeyi sevmemek değil asıl kavram aslında. mesela ben severim sinemada film izlemeyi ama bazı sinemalarda öyle bir ses sistemi var ki kafa sikiyor sırf, bu yüzden soğuyorum sinemadan. tiyatronun daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum, doğaçlama şeyler de doğabiliyor bu nedenden ötürü seviyorum tiyatroyu. sinemayla aramda problem yok, güzel filmi varsa üşenmeden giderim.
    1 ... slippin jimmy
  8. 6.
    Sanırım bu benim. Sinemaya gitmektense tiyatroya gitmeyi daha çok tercih ediyorum. Bu yüzden arkadaşlarla fikir çatışmasına giriyoruz hatta en son hangi filme gittiğimi bile hatırlamıyorum. Gerçi mayısta yenilmezler filmine gideceğim ama onun haricinde tiyatro daha cazip geliyor. Özellikle martı tiyatro oyunu var, ona gitmeyi çok istiyorum ama bakalım zaman gösterecek.
    1 ... juniorlider
  9. 7.
    Tiyatro ve operayı daha samimi buluyorum. O an yaşamış oluyorum.. Sinema çık ilgi çekici olmadıkça tercih etmediğim oluyor.. Daha sonra izlemek gibi bir şansım var..
    4 ... sabahuykusu
  10. 8.
    Bana da anlamsız gelen eylem.
    Tüm insanlar bir odaya toplanıp film izliyo.
    sinema ekranından bakınca kim bilir tüm insanlar nasıl salak gozukuyorlardir.
    -1 ... patronum