1. 1.
  bu ben olabilirim. yıllardan beridir film arşivi oluşturur dururum. ilk izlediğim film spirited away idi. spirited away'den sonra deli gibi film izlemeye başladım. sinemaya gitmeyi sevmememin nedeni ise film başlamadan önce 40 dakika reklam vermeleri bunlardan başlıca sebep.. markette paketi 3.5 liraya satılmasına rağmen millet içeceğini ve mısırını evde patlatıp çantasına koyacağına mısırını 15 liraya sinemarketlerden alıyor.. ne kadar da akla mantığa yatkın bir hareket.
  5 -1 ... koala fakat ne fayda
 2. 2.
  Tamamen sacmalık.
  1 ... morfinligeceler
 3. 3.
  40 dk reklam veriyorlar diye sinemada film izlemeyi sevmiyormuşmuş.
  Cinemaximumdan baska sinema salonları da var.
  Mesela (bkz: cinemapink)

  Cinemapink hem ucuz hem reklamsız hem de koltukları cok iyi.
  Arkadaslarla yapılan güzel bir aktiviteye bile bok atan, sinemaya gitmeyi sevmiyorum diyerek tüm arkadas grubu tarafından garipsenen ve bi işe yaramaz kabul edilen insansın.
  Amaç beraber olmak ve beraberce birşeyler yapmaktır ama sen hep böyle kazmalığınla oyun bozarsın.
  itici insansınız.
  Neymiş sinema sevmiyormuş. Öl ya sen öl öl.
  2 -2 ... morfinligeceler
 4. 4.
  Şöyle iyi bir film izlemek için gidilir. Oda yeni vizyona girdiğinde. Oda yanında biriyle. Ancak hasılatı düşük, dandik filmlere gitmiyorum. Gidenlerin ne için gittiği belli. Sevişmek için yer bulamayan ergenlerin didişme yeri oldu sinemalar.
  2 ... sahnenin disindaki adam
 5. 5.
  arkadaşlarımla sinemaya gittiğimi, onlar tarafından sürekli garipsendiğimi iddia ettim mi ben aptalın evladı? söyle bakalım bu varlığını iddia ettiğin sinema salonu her yerde varmıymış diye? ne yazık ki ülkenin cinemaximum'lardan geçilmediğini anlayamayacak kadar kıt kafalı ve cahilsin. bundan dolayı bu ülkedeki insanlar cinemaximum'lara ve türevlerine gitmeye mahkumlar. bunu da anlayamacak kadar g.t kafalıysan allah sabır versin.
  1 ... koala fakat ne fayda
 6. 6.
  dikkat dağınıklığı, konsantrasyon bozukluğu yaşayan ya da gayet sıkılgan olan insanların içinde bulunacağı durum.
  ilk yarısına bir şekilde dayanabiliyorum filmin ama ikinci yarıda kıpırdanmaya başlıyorum, filmi izlemek yerine insanları izlemeye başlıyorum. dayanamayıp salondan çıkmışlığım bile vardır. 50 dakikalık dizi izlerken bile durdurup 5-10 dakika dolanıp tekrar devam eden insanım ben 2 saat nerde oturucam o salonda?
  8 -1 ... the impossible girl
 7. 7.
  bazen çok kalabalık oluyo film sırasında saçma saçma muhabbetler yapıp ses çıkaranlar oluyo O zamanlarda sinema çok keyifsiz oluyor.
  1 ... d4rk minister
 8. 8.
  Altı üstü 1 buçuk saatlik film izlemek için abidik gubidik insanlara tahammül etmek can sıkıcı evet. Ama değerli bikaç arkadaşla birlikte vakit geçirmek için yapılabilir. Eğer var ise dost, Birlikte hüzünlenip birlikte gülmek güzel şey.
  1 ... tornaci tacettin abi
 9. 9.
  sinema gitmeyi sevmemek değil asıl kavram aslında. mesela ben severim sinemada film izlemeyi ama bazı sinemalarda öyle bir ses sistemi var ki kafa sikiyor sırf, bu yüzden soğuyorum sinemadan. tiyatronun daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum, doğaçlama şeyler de doğabiliyor bu nedenden ötürü seviyorum tiyatroyu. sinemayla aramda problem yok, güzel filmi varsa üşenmeden giderim.
  1 ... slippin jimmy
 10. 10.
  Sanırım bu benim. Sinemaya gitmektense tiyatroya gitmeyi daha çok tercih ediyorum. Bu yüzden arkadaşlarla fikir çatışmasına giriyoruz hatta en son hangi filme gittiğimi bile hatırlamıyorum. Gerçi mayısta yenilmezler filmine gideceğim ama onun haricinde tiyatro daha cazip geliyor. Özellikle martı tiyatro oyunu var, ona gitmeyi çok istiyorum ama bakalım zaman gösterecek.
  1 ... juniorlider