bugün

Allah rahmet eylesin GAZi.
gece geç saatlere kadar maçını izlerdim bildiğin hayrandım adama ankaragüçlüydü. dünya kıtalararası boks şampiyonu olmuştu maçlarını hep bilgehan demir'den dinlerdik o da güzel anlatırdı. o dünya şampiyonu şimdi ölümle pençeleşiyor yokluk içinde dünya şampiyonluğundan geriye anadolulu sefilliği kalmış üzülmemek elde mi. allah yardımcın olsun boğazın boğası.
henüz ölmemiştir. allah şifa versin allah yar ve yardımcın olsun.
Günlerdir tüm ekiple birlikte hemşireliğini yaptıgım mükemmel insan, bu kadar şirin bir hastayla daha önce hiç karşılaşmamıştım,beraber çekildiğimiz fotoğraflar artık hep benimle, gittiği hastanede de umarım biZim sevdiğimiz kadar çok severler onu, gönlümüz seninle Boğaz'ın boğası..
alkol ve steroid yüzünden ciğerini kaybeden babayiğit.
Bilgehan demir vefatını doğrulamış. Allah mekanini cennet etsin, türk sporunun başı sağ olsun.

https://mobile.twitter.co...status/659866906648817665
Gule gule efsane. Huzur içinde uyu.
Allah rahmet eylesin.

O güçlü, manyak gibi dayanıklı vücuduna sağlık. Bize futbol dışında, basketbol dışında attırdığın çığlıklara sağlık büyük yumruk.

Kilo almak yakışmadı sana. Ama sağlık sorunun... hepsi onun suçu. Dert etme be şampiyon. Yerli rocky...

Allah rahmet eylesin.
Karaciger yetmezliginden vefat eden bi dönemin efsanesi, bogazın boğası.. Cennet mekan.
haberlere göre doğruluğu teyit edilmiştir. pek çoğumuzun kahramanıydı ve kahramanların gidişi hep üzücü olur. içim burkuldu. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
allah rahmet eylesin zaten karaciğeri ile ilgili bi rahatsızlığı vardı durumu pek iyi değildi. daha doğrusu bu hastalık daha önceden de vardı ve yaptığı spor hakkında kullandığı şeyler kendisini baya negatif etkilemişti. sonu buraya kadar geldi. bu kullandıkları illegal şeyler değil bu arada boksörler ne tür ilaçlar kullanıyor bilemiyorum.
Malesef vefat haberi doğrudur, bizleri sevince boğmuştu bir zamanlar bu güzel adam, mekanı cennet olsun.

Şampiyon boksör Sinan Şamil Sam hayatını kaybetti
http://www.haberturk.com/...mil-sam-hayatini-kaybetti
Mekanı cennet olsun, allah ailesine sabır versin.
allah rahmet eylesin vefat etmiş ailesine allahtan sabırlar dilerim.
Allah rahmet eylesin , Allah ailesine sabırlar versin.
gerçekten ölmüş lan adam üzüldüm... bir ara fırtına gibi esmişti gerçekten ondan sonra müthiş bir düşüş yaşadı boksta...
Spor hayatımda idol aldığım değerli bir sporcuydu. Mekanın cennet olsun.
Allah rahmet eylesin.
ölmeden önce şöyle demişti: '' 25 sene bu sporu yapmışım, neyini özleyeceğim. 100 tane yumruk atıyorsun, 99 tane yiyorsun. Bir yumrukla maçı kazanıyorsun. Sonuçta 'dayak yemedim' öyle mi, bir de bana sorun. ''
allah rahmet eylesin,türk boksunun en önemli adamıydı,mekanı cennet olsun.
Erken vefat etmiştir. 41 yaş nedir ki? Allah , rahmet eylesin.
Adaletini yu.ruhları ile sağlayan adam. Güle güle. Mekanın cennet olsun..
spora gönül vermiş; sporcuya değer veren bir abimizdi.
mekanın cennet olsun.
Güreşle uğraştığım yıllarda bana boksu merak ettiren, sevdiren ve yaptıran kişilikti.

Ulan sanki ailemden biri gitti, ağlayacam yemin ederim.
huzur içinde yatması dilekleriyle.
cuma günü doğduysa cenneti garantilemiştir. allah rahmet eylesin.

(bkz: cuma günü doğup cuma günü ölmek)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar