bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çalışma prensibi seri eksi oy veren ibneden biraz farklı olan yazardır. Bir şekilde gıcık kaptığı yazarın entry girmesini bekler. entry girildikten sonra entryi okumadan eksiyi yapıştırır. Ulan suya sabuna gram dokunmayan bilgi içerikli entry de kötüledin ya.

selam ediyorum ve kendisine simultane eksi oy veren ibne bunu da kötüle adlı şarkıyı yolluyorum.
    30 -12 ... deep
  2. 2.
    yakalasak linç edeceğimiz, hatta ona pasif hayatında başarılar dileyeceğimiz kişidir.onu ben de merak ediyorum ve entry iyileme ve planlama daire başkanlığını açıyorum. ibne ihbarını mesaj atarak yapabilirsiniz, komplikasyonları ortadan kaldırır konservatif tedavi uygularız.
    3 -1 ... scarface
  3. 3.
    yavas yavas gülmeye başladığım yazar görünmlü erol atar oğlu veya kızıdır...belki bir gün seni de özleyeceğim be ibne...devam et Kevaşe seni..
    2 -2 ... martyns
  4. 4.
    bayansa, lezbiyen mi olması gerekir diye düşündüren başlık.
    3 -2 ... jusenas
  5. 5.
    aportta beklerler
    gözlük camlarını silmek için ara verirler
    anlayanlar anlamayanlara anlatsin
    3 -1 ... rakıbalık
  6. 6.
    (#202276)
    -1 ... akrep
  7. 7.
    yaptığının fazla önemli olmadığını düşündüğüm yazar.demek ki kendi birşeyler üretemiyor ve yazabilen yazarları kıskanıyor ki böyle birşey yapıyor.
    -2 ... hakande84
  8. 8.
    an itibarıyla faaliyette olması muhtemel, kasmaması gereken şopardır zira amacı insanları gıcık etmekse gayet başarısız olduğu söylenebilir.
    2 ... kemalettin şentürk
  9. 9.
    (bkz: su katilmamis ibne)
    1 -2 ... salca
  10. 10.
    (#327701)
    1 ... jusenas