bugün

internetle yeni yeni tanışan körpe kullanıcılarda yaratıcılık düzeyinin vasatın altında olmasından mı, yoksa fazla kafa yormamak için "amaaaan benim nickim de bu olsun" deyip kestirip atmaktan mı ileri geldiği bilinmeyen nicklerdir [ingiltere'nin köpeğiyim onun için rumuz demiyorum].

şimdi herif bir sözlükten kullanıcı hesabı almak istiyor. başvuru formunu doldururken oturuyor "ne olsun ne olsun? yarabbim hem komik hem ilgi çekici bişiler olsun" deyip "çok düşündüm ama ilginç bir nick bulamadım" diye embesil bir kullanıcı adı seçiyor kendine. vay vay vay ne gaddar komik, ne gaddar yaratıcı bir rumuz. kırk yıl düşünülse aklın kenarından geçmez.

bunun gibi onlarca sikko nickname örneği mevcut sanal alemde. yok efendim "benim nickim yok, bu nick tam bilmem kaç karakter, dünyanın en uzun nicki, nik mik yok, bana dediler ki bir nick seç ben de bunu seçtim, çok güzel bir nick, vs..."

bu ne lan? saatlerce kafa patlatıp bulduğun rumuz bu mudur? işte bunlar hep sudoku çözülmediği ve balık yenmediği için oluyor. e haliyle kafa da anca böyle gerzek isim bulmaya çalışıyor. hayır, o tarz rumuzları görünce zerre gülümsüyorsam allah belamı versin. bulan adam da "ahahaha çok fırlamayım, ne müthiş bir nickim var ya" diye geziyordur ortalıkta bak.
dostum embesil derken.

(bkz: suicidal imbecile)
(bkz: önemli olan nick güzelliği)
zall *
"déLy dély qupéLy" nickini tek geçtiğim nickler listesidir.
(bkz: çocuklu bakire)
benimkisi olabilir diye dusunuyorum, irkci degil ama oyle algilaniyo cunku.
Kaka boku vardi bir aralar.
tartışmasız Mehmets dir bu ismi sevmem zaten bide adam kendi ifşa etmiş lan.
Michael sikkofield.
kevase pirenses .
sikko troll
oOoAnnesineoOoKurbanoOoOluroOo

aynen bu şekilde en sık metin 2'de görebileceğiniz nicklerdir. saygılar.

edit:büyük harfler çıkmamış 3 o'nun ortasındaki o büyük. saygılar.
(bkz: kedikadin)

cinsiyetçi bir nick , bak ben kadınım diye bas bas bağırıyor.
ilgi Budalası olmasi kuvvetle muhtemel.
az ilgi gösterin , Nick altı falan kasın yavrucağa yazıktır.
(bkz: lethean)

not : güzel anlamda sikko.
"got yikama borusu" diye görüp-duyulmuş en şaşırtıcı nickide eklemek isterim
(bkz: kakaolubok)