bugün

bilim insanları sürekli yeni yöntemlerle insanlara sigarayı bıraktıracak şeyler geliştiriyor.nikotin bağımlılığına yönelik şeyler çoğuda.

doktorlar nikotine fazla odaklanıyorlar. oysa kendim dahil bir sürü insan olayın nikotinle alakalı olmadığını söylüyoruz. nikotin 2 hafta zorluyor en fazla.

olay tamamen duman, el alışkanlığı ve psikolojik bağımlılık.bu kadar net.
Ne demiş şair; beni bir tek sigaram yalnız bırakmaz, o da param olana kadar.

Tanım: bırakmadı zor bir çeşit kötü alışkanlık.
bu ara yakin dost olmaya calistgim potansiyel arkadas. evet yalnizim dogrudur...
Yaşama sebebim.
Öldürecek olacağını bilsem de yaşama sebebim.
Bunu sözlükten tanıdığım, bayağıdır tanıdığım harika insan için yakıyorum. Vesselam.
Bir dönem kullanmışlığım vardır.
Camel içenler benden uzak dursundur.
sigara içmek öldürür.
üzerinde öldürdüğü, zarar verdiği yazan bok. zararlıysa niye satıyosun amk.
özlenilesi nimettir. hasretini cektiğimdir. aile yanında içilemiyor tabii biraz ergence ama....... sigara tutkudur ya. ne bileyim insanı rahatlatır. ayrıca beyni de acar. cok icilmediği takdirde tabii. icin efendim. efkarınızı alır.
Pembili ve seksi akciğerlerimle bir tek dalının bile buluşmadığı bok.

Pis keşler ya.
Oldukça zararlıdır kullananı çoktur içmeyin.
içince cool olduğunu büyüdüğünü sananlar var.
Çirkin erkeklerin kullanmaması gereken hede. Zaten çirkinsiniz, bari pis kokmayın, çirkin çirkin sigara içmeyin.
kuzenle deneyip sevdiğim meret.

camel takılıyoruz şimdilik.
Bir kereden bir şey olmaz diyerek acemice başlanan, sonrasında ise proluktan tersten bile içilebilen meret. Afiyet olsun.
... The funeral ...
malbuş olanı makbul. evet.
bu saat te benim için uyku dan daha değerli şey. çok bağımlısı değilim ama çalan şarkılarıma anlam katan madde. sigara olmasaydı bu gece nin bi anlamı da olmazdı, şarkılarım her zaman var fakat şarkılar da sigarasız pek bi anlamsız. ve yüksek ihtimal sigaram kalmasaydı yüksek ihtimal bu saatlerde uyurdum.
Bırakmak için can attığım ama birakamadigim dert ortağım yoldasim her zaman yanımda olan sabah uyandığımda ilk opustugum akşam yatmadan önce son opustugum şey.
cuma ve pazar günleri arası daha fazla tüketilen madde. 2 karton.

hafta içi 5 gün desek. 5 gün de 1 karton içiyorum ortalama. ama 3 gün de 2 karton. ha bu iyi bir şey mi tabi ki değil. ve son zamanlarda şunu fark ettim. ortalama 60 dakika da 10 adet sigara içtikten sonra sigara dan nefret ediyor insan, ha bu da bok tan tespitlerimden birisi.
Gereksizlerin içtiği alet.
Bu saatte yakıldıysa, sebebi acıdır. Saf acı. Veya can sıkıntısı da olabilir.
lanet olası saçma bir alışkanlıktır.
bundan 6-7 ay öncesine kadar nefret ettiğim şimdi yarım saate bi yaktığım sinir bozucu bi alışkanlık... dertlendikçe yakıyor insan bi tane ama derdi azalttığı falan yok, ne diye içiyoruz bilmiyorum.
içen öldü de, içmeyen ölmedi mi ?
Camel soft' tur. Ciğerlerime dolmakta ve içimi mahvetmektedir diğer pekçok şey gibi.