bugün

aç karnına içileni güzeldir.
(bkz: lanet olasıca)
iyi hissettiğinde yak, kötü hissettiğinde yak, uyandığında yak gece yatarken yine yak.
yıllardır içiyorum, orta yaşların doruklarındayken olumsuz anlamda etkisini daha çok hissediyom... nefesim kesiliyo la iki koşunca... içmeyin!
hala daha gençleri kurtaramadığımız illet.

hala da kandırıyorlar milleti, sigara içerseniz erken ölürsünüz diye. ne herifler gördüm ameliyatlardan çıkıp hastane köşelerinde içmeye devam eden. bundan ölmeyi umursayan kimseyi görmedim hala.

mesele ölmek değil zaten, insan yaşamak istiyor. ve bir şey söyleyeyim mi dostlar sigara ister erken öldürsün, istersen yüz sene yaşa hiç fark etmez. sigara insanı yaşatmıyor. işte mesele bu.

daha az nefes al, daha az hisset, daha az koş, kolunu kaldırmaya halin olmasın, sonra buna nasıl yaşamak diyeceksin?
iyi kötü her duyguda içme isteği uyandıran zıkkım. Bırakmak istemiyorum. Seviyorum. Zararlı biliyorum. Akciğer kanserine doğru götürüyor beni ama vazgeçmek istemiyorum.
mutluluğu çok ucuza veren zehir.
Enayi ergenlerin içtiği lanet olası şey.
Yaklaşık 1.5 yıl önce bıraktığım, tam 15 sene içtiğim lanet alışkanlıktır. Bırakmak isteyenlere de motivasyon konusunda yardımcı olabilirim. Bir supplement ya da tedavi ile değil çat diye bıraktım. içmeyin, içirmeyin.
Tütün ürüdür.

Karşı koyamadığım bağımlılığım...

Gece karanlık bir sokakta içinize çektiğiniz dumanı artırmak için harlanan ateşin çıtırtısını duyarsınız...
Terk edilir, gözyaşlarınızı onun dumanının arasına saklarsınız...
Yalnızken derdinizi onunla paylaşırsınız.
Oflayıp isyana girmemek için içinize çektiğiniz sigara dumanını üflersiniz!

Kamu Spotlarını s...ken bir entry girdiğim için üzgün değilim.
Başımın belasıdır.

Otobüs seyahatlerinde acaba ne zaman mola verilecek diye merak ettirir,

okuldan eve döndüğümde odamda sigara içtiğim için pederden ve valideden papari yememe sebep olur,

Gecenin bir vakti biterse, sabahı getirememe düşüncesiyle kıvrandırır,

Her boş anımda ağzımda belirir,

Parasızlığa sebep olur. parasızken aç kalırım ama sigarasız kalamam.

Ama yine de ayrılamam ondan ben. Başka kim derdimi bu kadar iyi anlar ki. Bu hayatta böylesi bir dost bulmak çok zor.
bırakmak istemiyorum bu mereti ne kadar bana zarar verse de o kadar mutluluk veriyor kendisi yalnızlığımın dostu ciğerlerimin düşmanı seviyorum seni.
ülkemizde çok pahalıdır. kimi avrupa ülkesinde ithal olmasına rağmen fiyatlar yarı yarıyadır.
cigaara demesi daha hoş olan içilesi menet.
2 sene boyunca kick box yapmış;
hatta her sabah 3-4 kilometre koşan bir insanı; 50 metre depara kalktığında boğazını sıkmışlar gibi nefes nefese kalır hale getiren illettir.

bugün liseye başlayıp da tuvalete 4 kişi girip 1 tek sigara dönen cinsler için yazdım bunu; öyle öyle başlar; günde 3 pakete çıkar ebenizi siker.

amaann istediğim zaman bırakırım kafasında olanlar için;

(bkz: nah)
Haramdır. Ayrıca doğacak olan çocuğun gelişimine zarar verir. Ev ekonomisinede zarardır. Aylık en az 200 TL az para mı.
kokusu bile mide bulandıran gereksiz bir şey.
bu aralar paketleriyle one night stand tarzında bir birlikteliğimiz var. günden güne yeni pakede geçerek hovardalığın dibine vuruyorum.
bırakılması gereken hatta hiç başlanmaması gereken hede.
bırakılması gerekendir.

(#28282100)
Sene olmuş 2015 hala kullanılıyor olması beni şaşkına çeviren saçma sapan bir şey.

işbu entari ömrü hayatında tek dal cuğara gömmemiş lookin tarafından yazıldı.
Her şeyimdir kendisi. Facebokta fotoğraf koyunca açıklama kısmına for sigara yazacak kadar değerli ajsjna.
bu saatlerde gündüze göre içimi 3 katı artan madde.
31 çektiğim günlerde iki paket içtiğimdir.
Üşenmeden yaktığım ve bittiğinde attığım, hayat boyunca tattığım, dudaklarımla şimarttığım. Yanıyoooor yine...