bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  dokuma makinalarındaki mekik'in ingilizcesidir. Mekikli dokuma makinelerinde çözgü iplikleri yukarı ve aşağı yönlü olarak açılır*, mekik atkı ipliğini ağızlıkdan geçirir ve tefe vurulması ile kumaş oluşturulur. Mekikli dokuma makinelerinde atkı ipliği mekik üzerinde olduğu için hantaldır ve artık kullanılmamaktadır.
  1 ... zall
 2. 2.
  (bkz: bogazici universitesi)
  1 ... devedikeni
 3. 3.
  space shuttle olarak uzay mekiği anlamındada kullanılanı da vardır.
  1 ... zall
 4. 4.
  honda nın türkiye de pek yaygın olmayan modeli
  ... morfin
 5. 5.
  az yer kaplayan kucuk bilgisayar kasalarini ve o kasalara uygun boyutta anakartla birlikte pcleri satisa sunan bir firmadir.

  resmi web sitesi: http://www.shuttle.com/
  1 ... salca
 6. 6.
  dün itibarıyle bilgi üniversitesi'nde okuyan bir arkadaşımın okulunun sahip olduğu servis manasında bana ''shuttle'' demesiyle beynimde agresif bir silüet bırakan araç ismi olmuştur ****
  3 -1 ... faithful lover
 7. 7.
  Protoss ırkının taşıma ünitesi. Değerli Protoss yer ünitelerini bir yerden bir yere hava yoluyla taşımak için kullanılır. Hız upgrade'i alınabilir.

  (bkz: starcraft)
  2 ... massattack
 8. 8.
  denize sıfır olmayan otellerde belirli aralıklarla lobi önünden sahile sürekli ring yaparak misafir taşıyan araçlardır. traktör ve kamyonetlerin çehresi değiştirilerek bu amaç için yeniden dizayn edilebildiği gibi, sadece bu iş için üretilmiş golf arabalarından daha büyük taşıtlarda yok deil.
  1 ... sinek as
 9. 9.
  bir secure drive hizmeti. evin kapisinda, havaalanina kadar.
  ... judas
 10. 10.
  boğaziçi üniversitesi'nde güney-kuzey kampüsleri, güney-hisar kampüsleri, güney kampüs-taksim meydanı arasında mekik dokuyan 'shuttle' adıyla anılan minibüslerdir.
  1 ... glazada