bugün

bez bebeği geçmiştir. helal olsun.
Bundan önce Fox ( bez bebek ) şimdi Show ( pis yedili ) Acun olmayınca böyle oluyor demek ki .
show tvnin ekonomik krizde olduğunun kanıtıdır.
arz talep meselesidir. şu yayın akışına oscarlık film koysan rating almaz demek ki.
Televizyonculuk ayıbıdır. yapamıyorlarsa bıraksınlar abi. kimse o siktiri boktan diziyi severek izlemiyor zaten. Or... Ço.... adlı karakteri de zaten ayrı bir gereksizlik katmakta. Yurdum liselileri öyle insanlar değil. Hepimiz okuduk biliyoruz. Pis yedili oynamaktan dahi soğutur insanı. *
show tv'nin bazı şeylerden vazgeçtiğini de gösterir.
geçen yaz malumdu show'un hali. pek bir değişiklik yok vesselam.

(bkz: hekimler)
dizi sektörün de öncülük yapacak olan yeni profesyonel ekiplerle ucuza anlaşarak reyting anlamında atağa kalkmak varken yerinde saymada da dünya rekoru kılmıştır. gençlere biraz şans verin şans.
show tv'nin doktorlar dizisini gözden çıkardığının göstergesidir. o değil pis yedili ile beraber hayat bilgisi ve cennet mahallesi de yayınlanıyor. gerisini siz anlayın artık show tv nin düştüğü durum ortada. eskilerle ayakta durmaya çalışıyor.
show tv 9 saat 8 dakika pis 7li yayınlıyorsa;

8 saat 7 dakika pis 6lı da yayınlayabilir. *
doktorlara ve intikama meydan okumaktadır. saçma sapan bir diziyi iyice saçmalaştırmışlardır.
gördüğüm günler içerisinde gece kuşağından sabaha kadar da hayat bilgisi yayınlanıyordu. sanırım doktorların yokluğu show tv'ye böyle vurmuş.
show tv ciddi bir ekonomik krizde. böyle olunca tek gelir kaynakları; pis yedili ve tamamen taklitten mamul yarışma programıdır.
yakında satılır kanısındayım.
nerde o eski arjantin, meksika ve brezilya dizileri dedirten olaydır. onlar bile insanı bu derece aptal yerine koymuyordu, düşün!
show tv'nin son 3 yılının özetidir. diğerleri için;

(bkz: doktorlar)
(bkz: cennet mahallesi)
(bkz: hayat bilgisi)
orospu çocuğunun önde gidenlerinin, seyirciyi tamamen aptal yerine koyarak yerine getirdikleri muamele.
dandik diziydi zaten doktorların cennet mahallesinden aldığı tahtı doktorlardan almıştır yaz boyu tv ile vs atıcak artık.
adamlar araya sadece ana haberi almış. bunu yapacaklarına rtük bizi kapadı yazısı koysalar daha çok izlerdi millet vay anasını bu devirde hala kanal kapanıyo mu diye. ben olsam onların yerinde yine kırmızı noktaya dönerim ama bu sefer gündüz vakti yayınlarım arşivlerinde vardır ne de olsa. sonra gelsin rtükten beleş belgeseller.*
(bkz: pis yedili nin doktorlar dizisinin veliahtı olması)
yazın doktorlar kışın bu dizi. ne acayip yayın politikasıdır arkadaş.
türk ün uzayla imtihanı'nı bile yeniden yayınlamaya başladıklarını görünce pek şaşırtmayan bir gelişmedir.
Acun'un kemiğini sömürdüğü Show TV'nin çaresizliğinin bir başka kanıtıdır. (Diğer kanıtları Suskunlar'ın bitmesi, Cennet Mahallesi, Hayat Bilgisi, Doktorlar... diye sıralanabilir.)
ekonomik açıdan sıkıntıda olmaları sebebi ile mecburen ellerinde kalan geçmiş dizileri yayınlıyorlar, geçen kanalları dolaşırken "hayat bilgisi" dizisini yayınladıklarını gördüm, bari "bizimkiler" dizisini yayınlasalar krizden çıkarlar gibi geliyor bana.
show tvinin eziğin dibi olduğu gerçeğidir.
dönemim en popüler dizi kanalı 3-5 çocuğun eline kalmıştır.
fakirliktendir efendim nerde doksanlardaki show tv birde şimdiki show tv bak.
(bkz: show tv nin hala hd yayına geçememiş olması)

ile alakalı bir durumdur, parasızlıktan belleri bükülmüştür.
acun'un emdiği kanal olarak hatırlayacağız hep...