bugün

öncelikle;

beyler sessiz olun, şov tividen biri görürse yarağı yedik. bugünden başlarlar bu işe.

doktorlar dizisini günde 83 kez yayınlayarak sözlük olarak hepimize malzeme veren ancak gerçek hayatlarımıza uluorta fiili livatada bulunan şov tivi yönetiminin "beyler doktorlardan biz bile sıkıldık amk! yeni bi şey bulalım" diyerek arayışa geçip pis yediliye uyanmalarıyla gündeme getirdikleri halefliktir.

tekne kaptanıyım beyler. ihtiyacı olanı rodosa uygun fiyata götürürüm aklınızda bulunsun. (rumuz: temiz kalpli göçmen taciri)
gelen gideni aratır vakası olabilir. bir sonraki dizi ve gelişme merak konusudur bu durumda.
(bkz: pis yedili izlemeyen insan)
(bkz: Gelen gideni aratir)
Edit: gec kalmisim.
sömestr nedeniyle liselilerin tatilde olmasını fırsat bilen şov tivi pis yediliye abanmıştır. hele ergen liseli kızlar oturur oturur bunu izler. o yüzden mantıklıdır bi açıdan. ancak tatil biter pis yedili gider. ta kiiii yaz tatiline kadar. *
beni deli edendir. amk dizisi onu görünce evde çıkıyorum. hatta geçen evde oturuyoruz arkadaşlarla. bu açmış bunu. dedim ben gidiyorum. tamam kanka geri gel falan dedi de değiştirdi. amına kodumunun dizisi ya siktiminin beyinizleri dizinize sokayım.
bir rivayete göre geçmiş günlerde kesintisiz 7 saat 11 dakika boyunca malum tv erkranında yayınlanmış olan dizi. izleyen bazı kişilerin diziden sonra yapılan matematik testinde 4 işlem sorularına dahi "kamillleeerrr" dediği de gelen haberler arasında...
(bkz: boynuz kulağı geçermiş)
güncel Önemli Başlıklar