1. 1.
    Küçükçekmece 'de bir mahalle. Hürriyet Caddesi istiklal caddesini aratmamaktadır. Son zamanlarda serseri grupları takılsada güzel bir yer.
    7 -1 ... kurabiyecanavari
  2. 2.
    show tv nin absürd hala devam eden dizisidir.en ufak bir şey katmaz insana.seyreden de katsın ister mi orası muamma...
    9 -10 ... karga
  3. 3.
    -cennet ne kadar?
    -cennette ineceğim.
    -ben cennete gidiyorum.
    -efendim bakım servisimiz cennette.
    gibi komik cümleler kurulmasına neden olan,istanbul küçükçekmecedeki mahalle ismi.
    dizisini ise bahsetmeye değer bulmuyorum.
    11 -4 ... asiti kaçmış kola
  4. 4.
    show tv'de yayınlanan, akıllara zarar dizimsi. kalitenin yanından geçmeyen, basit, ve bayağı bir yapım. seyredeni var ki hala sürüyor. yazık demek istiyorum ve dedim bile. "yazık"
    6 -6 ... temkinli kedi kerim
  5. 5.
    Melek Baykal'ın olmasının bile gerçeği değiştirmeyeceği kötü bir türker inanoğlu yapımı dizi.
    5 -1 ... kurabiyecanavari
  6. 6.
    turk televizyon tarihinin en berbat yapımlarından biri. bir empoze edilmemiş çingene kültürü kalan bu salak televizyonkoliklere buyrun empozeniz tadında çekilen dizi.*
    5 -1 ... cell-im
  7. 7.
    Zeki Alasya, Müjdat Gezen gibi duayenleri kadrosunda bulunduran çok sıkılınıldığı anlarda seyredilirse yüze hafiften bir tebessüm kondurtan daha sonra başka bir kanalda daha güzel bir şey bulununca reklam aralarında unutulmayıp tekrar dönülen show tv dizisi.
    5 ... narsil
  8. 8.
    bu dizinin kökleri gırgıriye filmine dayanır. kalitesini yıllardır yayınlanmasından anlayabilir elbette ki sevgili okur. zaten amacı bir tebessüm bırakmaktır kişinin yüzünde ve bunu en güzelde cennet mahallesi yapar yerli diziler arasında.
    2 -1 ... hec
  9. 9.
    oturugum mahalle. dizide ki cennet mahallesi yuzunden soylemeye utandigim semt. halbuki cennet mahallesi k.cekmecededir. kasimpasa ile alakasi yoktur. ayrica hurriyet cad bakirkoyden daha iyidir.bakirkoyle arasindaki fark bakirkoyde alisveris merkezinin olmasi. acayip kalabaliktir, sanirsiniz taksim. kizlari da cok guzeldir.
    8 -3 ... hexagram
  10. 10.
    Her defasında rast geldiğim ve "kim izliyor bunu?" dediğim uzun zamandır süren berbat ötesi dizi.
    5 -2 ... haznedaroğlu