1. 1.
  seattle supersonicsin bir zamanlar süper power forveti. atletik yapısı, hızı, kuvveti ile pozisyonunda çok etkili, smaçları ile büyüleyen fakat uyuşturucu bağımlısı olduktan sonra kilo alıp kendini mahveden, tekrar toparlanıp yeniden sahalara dönmesine rağmen eski formunu yakalayamayıp basketbolu bırakan ünlü nba oyuncusu.
  2 ... devedikeni
 2. 2.
  adamım..çok ayrı bir oyuncuydu.hep kendine has stili ve smaçları ile anılacak birisi.rodman ın üstüne oturduğu ters sımaç ve 3 kişinin arasından sıyrılıp birinin üstünden vurduktan sonra yere düşürdüğünde rakibine yaptığı alaycı hareketi(iki eliyle onu göstermesi) nba tarihine kazınmış süperstar
  2 ... kemp_40
 3. 3.
  jordan a * bi blogu vardı bunun manyak bi hareketti.zamanının en iyilerindendi.ancak alkol uyusturucu gibi problemlerden dolayı basketboldan uzaklastı.haslip in gidisinin ardından ulker e onerilmis ve tabiki kabul edilmemistir.evlilik dısı iliskilerinden 19 cocugu bulunmaktaymıs.
  2 ... jordan
 4. 4.
  40 numaralı forma onun, 20 numaralı forma payton'nın dı. müthiş uyumluydular ve ikili oyunları bir çok nba jeneriğine girmişti.. o zamanlar seattle bir başkaydı..
  2 ... smmnds
 5. 5.
  geçen yıl marcus haislip in kaçması sonrası ülkerspor a önerilmiş eski bir canavar. evet geçen yıl abdi ipekçi parkelerinde smaç vuramasa da şut atıyor olabilirdi. bunun sebebi de onlarca gayri meşru çocuğu olduğu ve onlara para yetiştiremediği söylendi ama günahını almayalım kemp abimizin.
  2 ... sayid jarrah
 6. 6.
  lakabı rainman'di. atmaya başladı mı durdurulması çok güç bir oyuncuydu. çok atletikti, potaya direkt olarak gider ve smacını basardı. posterlik smacı çoktur. sonradan sıçtı batırdı. en son kendisini portland'da gördüğümde " baba ne yapmışsın kendine, bir insan ancak bu kadar kendini yokedebilir" demiştim. eski rainman, potaları smaçları ile titreten kemp'in yerine götünü çekmekten aciz başka birisi gelmişti sanki.

  edit:rainman değil, reignman miş, telaffuzu çok yakın olduğundan dolayı demek ki yıllarca karıştırmışım. teşekkürler mr oysterhead.
  3 ... balsikeste baysungur
 7. 7.
  yıllardan beri görülen ve ileride de görülebilecek bir hata ile rainman olarak bilinen ama aslında gerçeği milyon kere hatta milyar kere reignman olan smaç üstadı
  1 ... kemp_40
 8. 8.
  nba action'ın kah siyah-beyaz kah renkli olarak verdiği, emekli nba oyuncularının efsanevi hareketlerinden bir demet oluşturan bir tanıtım filminde vurduğu şahane smaç sonrası, yanımdaki insanı dürtüp "lan Shawn Kemp bu, valla o.." şeklinde gereksiz yere serzenmeme ve arkadaşımın avel bakışlarına sebep olan insan azmanı.
  ... ulak
 9. 9.
  cok süper bi abiydi bu.lakabı reignman dır.her işi yapabilen bi tarzı vardı. sayı, rebo, blok, steal, yeri geldiginde de asist.the glove ile iyi bir ikiliydi. simdilerde götü büyüttü ama yeri bizde daha büyüktür.
  ... bizbilmiyorennn
 10. 10.
  golden state warriors ile oynanan '93 play-off maçlarından birinde chris mullin'in üstünden smacı basmış, mullin 5 metre uçmuştur. akabinde kendileri potadan aşşağı inip, mullin'i iki eliyle gülerek göstermişti. spektaküler hareketleri, gece yaşamına olan tutkusu ve ordan oraya sürüklenen kariyeri ile nba'in sergen yalçın'ı lakabını haketmiştir gözümde.
  2 ... anything is possible