bugün

keşke bir işi çıksa aciliyeti olan birşey olsa* fransaya dönmesi gerekse, ne bileyim piyangodan para çıksa futbolcu bıraksa yeterki o kontenjanı boşaltssa galatasaray'dan ayrılsa dediğim futbolcu.
galatasaraylı taraftarların birleşip ankaragücü futbolcularına teşvik primi ve telkinde bulundurmasına sebebiyet vericek futbolcu. nonda sakatlansın diye anakaragücülü futbolcuların kafasına girilir. böylece harry kewell gitmez. kiralık katil gibi futbolcu katili de sonunda çıktı. ama garanti olması için bence leo franco yu sakatlayıp hatta sakat bırakın. *
söz konusu harry kewell ise nonda teferruattır.
canımızdır kendisi. fenerbahçeye attığı gol hala aklımızdadır **. ayrıca 3. köprü kurulabileceğimiz futbolcu ama konu kewell a gelince üzülerek kewell ı tercih edeceğim. seninde hiç bi yanlış hareketini görmedik ama olmuyor be nondacım. sen bu takımda olmasan bile biz yine severiz seni. bak kendinde demişsin 6 aylık paramı alıyım giderim diye. lütfen bizi tercih yapmak zorunda bırakma...
Harry kewell'la arasında bir tercih yapılacaksa tabii ki Nonda gitmeli,kewell'a mı kıyalım?
ama bu adam da iyidir be severiz kendisini,bana göre seviyor da gs'yi.
ya gönder leo franco'yu Aykut neyine yetmiyor?
bana göre şu an gs kadrosunda bulunan en iyi golcüdür.
- kewell gidecek tabii ki a.ına koyim. atletico maçında ben mi çıkıp oynayacağım forvet hattında ?

+ şu anda maç var, izle trt 1'den. ileride nonda diye bir arkadaş geziniyor. peki forvetinde kim görev alıyor ?

- saha patates tarlası resmen, risksiz oynuyor.

+ hassiktir ordan diyorum hassiktir ordan. öldü, bitmiş dediğimiz ayhan alay ediyor ankaragücü oyuncularıyla resmen ?

- ama atletico... forvet yok... nasıl gol...

+ 4-6-0 a.ına koyim. 4-6-0.

- bunların hepsi basının yüzünden. moralmen çökmüş durumda.

+ öyle diyelim. atletico maçı için bu moralle kadroda tutsan ne olur tutmasan ne olur?

- ama anlamıyorum ki. atletico ya forvetsiz mi...
http://www.sporx.com/img/...eea75278441c5af38ff91.jpg
dalga kalkmış mı bana mı öyle geliyo?
Galatasaray klübü ile yolları ayrılmış futbolcudur.
http://www.sporx.com/img/...eea75278441c5af38ff91.jpg

dün gece sarı lacivert'i görünce yine ayaklanmış golcü.

onun adı nonda
sanki anaconda
fener'in kocası
shabani nonda
shabani nonda oooooo

(bkz: 30 cm)
http://www.galatasaray.or.../futbol_as/haber/6029.php

kendisine teşekkür ediyoruz. yolu açık olsun.
umarım çok çok başarılı olur, insan ne olursa olsun üzülüyor.
herşey için çok teşekkürler nonda. özellikle ilk yarıda yedekten gelip attığın goller, kazandırdığın puanlar için.

tanım:gidişiyle bir forvet mi geliyor haldun ile beraber diye düşündürten futbolcudur.
sayesinde daddy cool şimdilik yuvada kalmıştır. teşekkürler.
özellikle baros sakatlandıktan sonra ''nasıl olsa onbir oynayacam'' havalarından bir adam gibi maç çıkartmamıştır. hem ilerleyen yaşı hem sezon sonu bitecek sözleşmesi düşünülürse mantıklı bir karardır. leo franco yu gönderip üstüne robinho alınırsa ağlarım. * *

edit: adının shabani christophe nonda olduğunu öğrendiğim futbolcu. resmi sitede hemen yanda bonuslu resmi duruyor. acaba kaldıracaklar mı merak ediyor. bu arada denizli maçında forvetimiz belli oldu. *
şu anda gsm hattıma gelen haber ile yolumuzun ayrıldığını öğrendiğim; penisi kaç santim olduğu hakkında çeşitli rivayetler bulunan eski futbolcumuz. yolu açık olsun.
sözleşmesinin feshiyle beni sevince bogan futbolcu.
helal olsun nonda tuttugun altın tutamadıgın gümüş olsundur.
sanırım galatasaray için en hayırlısıydı nonda'yla yolları ayırmak. denebilir belki galatasaray atetico madrid maçına sntrforsuz mu çıkacak diye ama şu formuyla nonda'nın varlığıyla yokluğu belli değildi zaten.
kewell ve barosun gönderilmesinden daha iyi olur diye temenni ediyoruz.

yolun açık ola nonda!
galatasarayımıza büyük katkılar sağlamış, kritik maçlarda kritik gollere imza atmış; fakat gün itibariyle sözleşmesi tek taraflı feshedilmiş futbolcudur.
sevmiştik kendisini. ve özleyeceğiz. tüm gollerin, katkıların, efendiliğin için teşekkürler nonda.
galatasaray taraftarının büyük baskısı sonucu, kewell yerine nonda'nın gönderildiğini tahmin ediyorum.
yönetim kararını leo franco'dan yana kullanabilirdi ama demek ki rijkaard da tercihini nonda olarak belirledi.
güle güle shabani christophe nonda!
attığı goller için teşekkürlerimizi sunarız ama antep maçında onu yuhalayanlarıda kınamadan geçemeyeceğim.

galatasaray adına önemli işler yapan futbolcudur. az gol atmadı kendisi.
"yolun açık olsun" dediğim oyuncudur. sadece fenere attığı golle değil, ilk geldiği senelerdeki iyi oyunu ve kritik puanlar kazandırdığı maçlardaki oyunu ile galatasaraya büyük katkılar yapmıştır. fakat sonucunda sakatlıklar ve yaşlılık gelince performansı düşmüştür. kendisine bir galatasaraylı olarak teşekkür ederim. ayrıca da gidişiyle de avrupa kupalarında forette kim oynayacak sorunsalını yaratmış olan oyuncudur.
bu sezon 24 maçta 16 gol atan 32 yaşında kongolu forvet. yabancı kontenjanının dolması dolayısıyla kendisiyle yollar ayrılmıştır. çok iyi bir profesyonel, umarım bundan sonra gittiği takımda başarılı olur.
tek taraflı sözleşme feshinin biraz iç burkan bişey olduğunu düşündürmüştür bana an itibariyle.

acıdım lan adama. iyi galatasaraylıydı.
yönetime yakın kaynaklarca son maçtaki penaltıyı kaçırdığı için gönderildiği iddia edilmektedir.

(bkz: götüm haber ajansı)