bugün

ilk başta çok iyi bir duygudur ancak sınrasında açılmamış prezervatif kutusu ve kupkuru bir yatak olduğunu farkettiğinizde "tüh lan gene uyuyakalmışım" dedirten ve sessizce yastığa gömülmenize neden olan bir andır.
gerçekten o kişiye dair "acaba bana eş olurmu" sorusuna yanıt bulabileceğiniz durum.
uyandiginizda sizi izliyorsa dunyanin en mutlu insani hissedersiniz kendinizi. o anda baska biriyle baska bir yerde olabilecekken yaninizda yatmis, uyanmis, sizi izlemektedir.

boyle yogun duygulardan sonra aci bir gercekle bas basa kalalim: (bkz: sabah ereksiyonu)
(bkz: sabah ereksiyonu)
sevgiliniz kaşık pozisyonuna takık bir sevgiliyse ve bundan nefret ediyorsanız uyuyamadığınız için uyanmayıda gerçekleştiremediğinizden şanssız olduğunuz uyuyabildiyseniz ne şanslısın denilesi sevgililerin yaşadıkları uyanma durumudur.
9 yaşındaki bir çoçuğun 23 Nisan günü sabahına gözlerini açışıyla duyduğu sevince eşdeğer bir durumdur....
(bkz: sabah seksi)
sevgiliyle uyuma eylemi zaten mukemmelken, birde ustune sevgiliyle uyanmissan, balli kaymaktir.
"dün gece n'oldu lan acaba ?" sorusuna cevap veren durumdur.
seninle uyandım ve sana uyandım bugün. yeni bir ben, yeni bir seni kollarının arasına aldı daha az önce. teninin kokusunu doya doya içine çektim. parmaklarım saçlarının arasından aktı gitti. seni ben uyandırdım, özür dilerim. belki uykunda öleceksin diye korktum, belki de ben sana sevgiyle bakarken senin bana aldırmamana kırıldım.
gözlerini açıp bana gülümsediğin an, ben bu dünyada değildim. başka bir dünyada, senin için bir saniye süren o anı dakikalarca yaşamakla meşguldum. dudağıma kondurduğun yumuşacık öpücük, bana bu sabahları seninle bir ömür boyunca yaşayabileceğimi tekrar hissettirdi. dün gibi, ondan önceki gün gibi ve...
dur kalkma hemen. bir kere daha mutlu mutlu bak bana. bir kez daha elimi sıkıca tut. bir kez daha, bir ömür benim olacağını gözlerinle söyle bana. hayır, hayır sakın ağzını açma. sadece gözlerinle söylemeni istiyorum güzel kız. hadi, bir ömür benimle olacağını söyle bana.
sadece uyundugunda guzel ve huzur verici bisi olabilecek eylem.
uyanmak diye bir eylem olmamıştır, çünkü zaten hiç uyku moduna geçilmemiştir.
rutin sabahlardan farklı yanıbaşınızda size sevgiyle bakan bir çift göz görürsünüz ve işte mutluluk bu olmalı dersiniz.hepsi bu.
'sen biraz daha uyu ben kahvaltıyı hazırlayayım' diyerek sürdürülebilecek olay.
uykudan uyandıgında yanında sevgilini bulmak o tatlı ve hiç bitmesini istemediğiniz uykunun bölündüğü en güzel andır şayet.
sevgili ile uyumaktan sonra gelendir.
uyumak mıdır; yoksa gerçekten yaşadığını anlamak mıdır?
rüyayı gerçek hayatta bulmaktır.
rüyalar aleminden, hayaller alemine uyanmaktır.
eşsizdir. hiç bitmesindir. *
sarılıp bir kaç saat daya uyunası gelebilecek durumdur.
hiç bitmeyecekmişçesine alınan hazlar, olacakmışçasına kurulan düşler, ikilemler ve sonuçlar... bunlarla oyalanırken beyninin bir yanı, gözlerini en sevdiğinle birlikte açmak en güzel sabahlara...

ruhum bulduysa huzuru sende, akıtırım damarlarımdan kanımı ugruna...
saniyenin binde biri kadar bile bir şey düşünmemenin yarattıgı huzur hissiyle birlikte uyanıvermek bembeyaz rüyalara el ele...
geride bıraktıgımız hayat kırıntılarını önemsemeden, öpmek doyasıya...
aşık olmanın, birlikte gözleri açmanın verdiği huzur bambaşka...
bütün gece sevgilinin horuldamasindan uyuyamadiysaniz bile sabah sizi anlinizdan öptügü anda uykusuzlugunuzu unuttugunuz durumdur.
dünya'nın en güzel şeylerinden biri olsa gerek. * hep yanında olması istenilesi, o an hiç bitmesin denilesi olay.
sevgililik durumundayken nefis hissettiren, karı/koca olunduğunda ise çok sıradan gelen hadise.
sevgsinin sıcaklığıyla gözünü açmandır dünyaya. yepyeni bir güne merhaba derken bitanenle almandır ilk nefesini. gözlerini açmadan daha kokusunu almak ve döndüğünde bulmandır yanın da öylece... yüzüne yerleşen ufak bi gülümseme ve içinde tarifsiz mutlulukların sıralanmasıdır. kabuslarla dopdolu geçen bi gecenin ardından içine yerleşen huzurdur usulca... yaklaşmandır mutluluğuna ve başlamaktır güne onu hissederek kollarında...
sonrasında demir demirkan ın zaferlerim şarkısını dinleten, hayallere daldıran olaydır.