bugün

30dk'sı bile 400 kalori yakmaya yeterli olan aktivite. ayrıca gençleştirir ve güne olabilecek en üst enerji ile başlamayı sağlar.
akşam seksine kıyasla alınan zevk x 10 falan sanırım.
sabah sabah 30 dakika sex yapabilen ölümsüz cehennem sikicisinin gerçekleştirdiği eylem.

edit:yapabilmeyi de geçtim.hafta içi sabahları yüzümü yıkmaya vaktim olmuyor azizim.
yetişilmesi gereken bir iş vs yoksa tadından yenmeyecek olan.
sabah 05.45 gibi başlanır ve 07.00 gibi biterse tadından yenmez. tüm gerilimi üzerinizden atar. duşu/abdesti aldıktan sonra saat 07.30 sularında evden bildiğin "mermi" gibi dışarıya çıkmanızın müsebbibidir.*

edit: yanlış anlamalara mahal vermemek adına yukarıdaki ifadeler tamamen iş hayatı olan insanlar için yazılmıştır.*
dopamin salgılatan eylemdir. güne iyi bir şekilde başlanır ve gün içinde cinsel istismara pek yer verilmez.
sertleşme sorunu olanlar için sabah ereksiyonunu fırsat bilinip yapılabilecek eylemdir.
güzeldir. ama son haddeye varmak zordur.
benim için +1 ile uyanmak demektir.
kim ne derse desin, on numara.
(bkz: sabah 31 i)
güzele vurur.
bir gece sexi değildir .
winnerların yahut razı olucuların eylemi. nefretim daha sabahtan ölürse o gün nasıl biterdi bilmem.
aceleyle yapilip ardindan daha bir sevkle ise gitmeye neden olan guzel eylem.
seks ile kalkan seks ile oturur sözünü aklıma getiren eylem.
bütün pis kokuları üstünde barındırır. iyi veya kötü diyemem ama gece sevişmekten daha iyi değildir kesinlikle.
insanı dinçleştirip, tüm stresini alan bi aktivite. evet.
öğrenciyken on numara olan, çalışırken eziyet olan seks. hem sabah sabah işe yetişmesi... bugünün işini yarına bırakma hafız, akşamdan bitir işini...
yapılan şeyler aynıdır. azıtmışlar için sabah sabah akla ilk gelen şey olduğundan dolayı yapılır.
şaka şaka sabah sabah yatakta sevgilinlesin başka yapılıcak ne varki.
son olarak seks in ne olduğunu bilmek gerekir. (bkz: #13976314)
iştah açar. öğle yemeğinde hayvanlaştırır. eğer çok zorlarsanız günün kalanında yorgunluk verebilir, erken uyku getirir.
gorunuse gore sozlukte yapmayan yoktur.
günün kalanını çok daha güzel geçirten.
- nurten kalk kalk hadi kalk.
+ ne oldu cemil ne dürtüyorsun?
- azdım azdım hadi kalk.
+ manyak mısın cemil saat 5 uyu zıbar.
- ne biçim karısın lan biz de zevkten istemiyoruz senle heralde.
+ ?!?!
insanı gün boyu diri ve taze tutan olay. fırsatı olan her sağlıklı insana tavsiye ediyorum. evet.