bugün

Güzel bir sabah aktivitesi.
Yaşanılabilecek en güzel anlardan biri de budur. insana mutluluk verir. ilk uyanan olmamanın ve sonradan uyanan olmanın tadı gerçekten farklıdır. Sevgiliyi uyurken izlemek, onu öperek, gıdıklayarak uyandırmak çok güzel olsa da. Öpülerek uyandırılmak daha güzeldir.
Olanlara ne mutlu,
Olmayanlara ne diyelim.
(ben de dahil)
en kısa zamanda sizi hak edecek bir sevgiliniz olsun.
Aşk güzeldir...
yaşanılacak en saçma durumdur. ne işi var onun yatağımda aq.ewed
bir an uyanırsın, kafanı çevirdiğinde seni izlerken bulursun. yüzünde 40 yıl hatrı olan kahvenin güzelliği, yeni demlenmiş sıcacık bir çay edasıyla gülümsemesi ve o an size bakan gözleri ulan ulan!!
Hatirlayinca gulumseten olaydir. Ben uyaninca direk sarilirdim oda gozunu acmadan sarilip uyumaya devam ederdi. Boyle mutluluklar varken hala mutsuzluk cektigime inanmak istemiyorum. Hangi hareketim, ozelligim vb. Beni o mutluluktan mahrum birakiyorsa onun ben ta amk.
Taraflardan biri önce uyanır uyanan taraf, Yatakta çıt çıkarıp kımıldamaz, uyanmaması için nefes bile almaz.herşeye rağmen Huzur verir, tabii o içimizin huzurla dolduğu günler mazide kaldı, şimdi kim bilir kimin koynunda uyanıyor.
güzeldir. herkesin yaşaması gerekendir.

uyanın lan çok güzel oluyor-du.
Buradaki 154 entry'ye ve yazılanlara baktığımda tek benim mi başımdan hiç geçmedi dediğim eylem.
şanslı insanların yaşayabileceği eylem.
görsel
Her türlü güzeldir ama Uyurken istemsizce yapılan hareketler sonunda iki tarafta çeşitli kıpırdanmalar eşliğinde oluyorsa on numaradır.
Uyuyamadık ki henüz. Haaa bu arada sevgili de yok.
paha biçilemez. insanı en motive eden etkenlerden bir tanesi, güne mutlu başlamanın sebebi.
Arkadaşlarıma sevgilim diyorum. sayılır mı?
eğer hala yanımda kalabilmişse helal olsun.

gece boyu 728 tekme 792 kol darbesi yiyip yatabiliyorsa zaten helal olsun.
anlatılamaz ki bu tarz şeyler yaşanır.
Önce bir sevgiliniz olması gerekir.
Sonra olay çok basittir.
Onla uyumak.
Yalnız bi sart var sabaha kadar kacabilir. Yataga baglamakta fayda var.
akabinde hoop seks.
Dünyanın en tatlı, huzurlu uykusunu uyuduktan sonra, uyanırsınız, o güzel yüzü görürsünüz, iyice sarılırsınız, öpersiniz, gülümser. ikiniz de uyanıksınızdır ama güzelce bir şekerleme yaparsınız. Güzeldir ya, çok güzeldir hem de...

Düzenleme: Bana bu hisleri yaşatan zatı muhteremden birkaç ay önce ayrıldım. Ben terkettim kendisini. Ama özlüyorum amına koyayım. Uyuyamıyorum geceleri. Nerdesin sevgili?
hayatın ne kadar boktan giderse gitsin, herşeyi halledecekmişsin hissi uyandırır sevgilinin günaydını.
aslında sonrasında bişi değişmez hayat hep aynıdır. Ama sabahlar güzeldir.
arzulanan eylem.
güzel bi duygu olsa gerek, yaşamayan bilemez tarzında.
güne güzel başlama şeklidir. sabahın kör saatlerinde aniden gözünüzü açıyorsunuz ve yanınızda sevdiğiniz insan uyuyor. tamamen aitliği hissediyorsunuz o an, yüzünüzde bir tebessümle yataktan kalkıyorsunuz.
güne 1-0 önde başlamak gibidir. Yaşanılası durum.