bugün

göt kaldırma uzmanıdır. kısa zamanda içinde götüne tekme basılır. unutma: türk kızı hoşaftan anlamaz..
vatansever açıkgöz bir erkek olsaydı gavura yarım tabak küflenmiş kahvaltı için bir tomar euro vereceğine

aklını çalıştırıp van da hayatının kahvaltısını yapacaktı.

roma da ne idüğü belirsiz bir yerde

ancelottilere

silviolara

filippolara para kazandıracak.

bu herif aynı zamanda

uzungöl abant mogan varken

gider sevgilisini

como gölünde gezdirir.

adi şerefsiz herif.

hele murat 131 doğan slx varken

maserati ferrari ye biniyorsa vatandaşlıktan şutlanması gerekir.*
alabilmek adına son çareyi denemek için varını yoğunu ortaya koymuş olan kardeşimizdir.
bir, sevgilisi için roma yı ayağa getiren erkek değil.
Hemen karşılaştırmalar yapılmış ve burdaki erkeklerin hödük olduğuna kanaat getirip notu verilmiştir. Milyon liralarımız vardi, özel uçağımız vardi, götümüzu tuvalet kağıdı yerine paralara siliyorduk buna rağmen biz götürmüyorduk zaten. Bu yüzdende hödüğüz evet.

Ulan benim pasaportum bile yok hangi roma hangi kahvaltıdan bahsediyorsun sen ananın evinde öğle yemeğine paris e londra ya gidiyordun zaten.
özel jet sahibidir.
kıskanılmayacak adamdır. lakayitliğin lüzumu yok denir.
(bkz: lakayitliğin lüzumu yok)
soyadı Koç ya da Sabancı olan erkektir.
"kiz olsam ilk ona verirdim!" cumlesini hak eden erkek.
romalı erkektir.
italya'da yaşıyordur.
kılıbığın ta kendisi o ne öyle fırımda outnia.
eğer roma'lı değilse, zengindir.
kutsaldır başka bir açıklaması yok.
çıtayı yükselten pezevenktir.
yalandır. yoktur öyle biri hayaldir ruyadır.
1- Çok zengindir.
2- italya'da yaşıyordur.
3- italya'ya seyahate gitmişlerdir.

Bunlar dışında gereksizdir. Birer simit ve sıcacık çayla gülücükler içinde sohbetler etmek her şeye bedeldir. Masrafa gerek yok.
(bkz: ali ağaoğlu)
aldatılacak olan erkektir ya da parası için sevilen erkek. bir kadının böyle bir beklenti içinde olması çok saçma.
paranın yığınla olduğu erkektir. yaşı ne olursa olsun sevgilisinin genç ve güzel olduğundan şüphem yoktur.
samanlık da seyran olur ama ortada aşk olmalı yoksa roma da paris de eyfel de bahane..
yok öyle bir erkektir. *
tuvalet kağıdı yerine para kulanan erkektir.
işi gücü artistlik olan kızı etkilemeye çalışan para bok olan işi bitince koy götüne gitsin yapan erkektir.
aşkı sevgiyi sözde sevdiği çocukla lüsk yerlere gitmek gezmek pahalı hediyler almak sanan yurdum kızının saçmalaması. sorarlar sen kimsin ki seni romaya götürecekler.
edit: kezbanlar başlamış eksilemeye
Dahi bi bilimadamıdır. bunu yapabilmek için ışınlanma makinesini icat etmiş olması gerekir.