bugün

entry'ler (274)

mmorpg

şu sıralar çılgınlar gibi oynamak istediğim oyun türüdür. öyle çok fazla karışık olmayan oyun tavsiyelerini bilir kişilerden beklemekteyim. League of Legends tarzı oyunların videolarına baktıkça hemen indirip dalasım geliyor lakin çok karışık geldi gözüme. nedir ne değildir öğrenene kadar bir senem kaybolcakmış gibi hissediyorum. ilgilenen yazarları mesaj kutuma bekliyorum.

24 11 2013 ankara depremi

3,4 saniye yoklamıştır. aklımızı aldı namussuz.

ankara fıskiyeyi kim kırdı zirvesi

''hadi kalkın la pese gidek'' diye zirvede bir iç karışıklık çıkarmak istediğim zirvedir. şöyle okkalı bi turnuva güzel olmazmı ama? tabi zaman bulup uğrayabilirsem.

diablo iii

oyun forumlarında gezerken dikkatimi çekti ve malum kaynaklardan yükleyip oynamaya başladım. herşey iyi güzel 9. level kadar geldim, yanıma bi yancı buldum beraber yardırıyoruz lakin oyun başa döndü. benim yancı ile bana ilk başta yaptığım görevleri tekrar vermeye başladılar. bilir kişilerden bir açıklama bekliyorum efenim.

ilk buluşmada söylenebilecek en etkili cümle

seni üzmeyeceğime ağlatmayacağıma söz veremem ama benden başka kimsenin seni üzmesine, ağlatmasına izin vermeyeceğimin sözünü verebilirim.

öyle dertli

duman grubunun darmaduman albümüne ait batuhan mutlugil imzalı en güzel şarkısıdır. batuhan sen naaaptın olum demek istiyorum.

melih gökçek i sevmeyip şehrinde yaşamak

Oylarin yarisindan coğunu alan bir belediye başkanini, nasil oluyorda 10 kişinin 10 u da sevmiyor anlamiş değilim. Ulan sen sevmiyorsun, ben sevmiyorum, o sevmiyor da nereden geldi bu adama bukadar oy 4 sezondur üst üste hemde. Anlamak mümkün değil.

Ayrica (bkz: başlık sıçmak). Ne yani sevmiyoruz diye ankara'yi terk mi edelim?
Ama "Şehrinde" kelimesi gayet dogru bir kullanim. Evet adam şu an ankara'nin ortagi. bi 4 sezon daha secersek tapusunu komple vercez güzel şehrimin. Ha gayret.

gitarı ağlatan adam senden daha güzel cover ı

Hicbir insan evladi da dememiş ki "bak eleman bu olmamış sen bu videoyu kalbinin derinlerine göm kimseler görmesin yoksa itin götüne sokarlar" diye.
Medeni cesareti tam sikilmelik. Haketmiş.

gülşen

Bu aksam beyaz'a konuk olmuş pop sanatçısıdir. An itibariyle kafasinin güzel olduğunu tespit ettim. Hafiften bi dumanli gibi.

evrim teorisi

insanların maymundan geldiğini değil insanlarla maymunların aynı atadan geldiğini anlatmaya çalışan teoridir. bunu bi anlamak lazımdır artık.

erotikbrokoli

(#18837576) koparmıştır.

anadolu efes e yapılan gizli kamera sürprizi

Her izlediğimde sanki bana yapılmış gibi mutlu olduğum reklamdır. Işıklar kararip bayraklar falan düştüğünde bi triplere girip gol sevinci falan yaşayasım geliyor. Helal olsundur ülkede güzel şeylerinde yaşandıgına dair bir örnektir.

ankara da sevgiliyle gidilecek cafeler

Çinçin, yenidoğan civarlarında gidip görülesi güzel kafeler vardir. Alın kız arkadaşınızı veya arkadaşlarınızı akşam saatlerinde götürün ve unutulmaz dakikaların tadını çıkarın.

Bu arada Alternatif olarak çinçin kadar hegecan vermesede bahçeli brothers da güzeldir.

otobüste yanına oturulan güzel kız

Mutlaka elinde telefon vardır ve yazdığı mesajlar çaktırmadan dikizlenir. Sevgilisi olduğu anlaşılır ve triplere tavırlara girilir.

m in m

adam direk beni anlattı. güzel tespit.

the barz

severek takip ettiğim kalite kokan bir yazar.

orta yaşlı kadın genç erkek aşkı

akşam akşam sardığım bir hikaye. ulan üşenmedim okudum ama bu işin sonu boka saracak gibi.

(bkz: işte bunlar hep seks)

raul meireles

MaÇ izleme zevkimin iÇine sıÇmış fenerbahÇe futbolcusudur.

he is come back

troll çakması. düşün artık troll bile değil.

sağ salim

arkadaş tavsiyesi ile izlediğim, izlerken hiçbir filmde atmadığım kahkahaları attığım filmdir. hele tabutun içindeki orçun kaptan ın diyalogları gülmekten karnıma ağrılar sokmuştur.