bugün

entry'ler (279)

sözlük yazarlarının itirafları

Utanıyorum. Neden mi?
Seneleeer evvel idi. Yatılı misafirliğe gittiğimiz ve hamurları elle açılmış börekler yediğimiz bir evde gece tuvalete kalkıp hacetimi gidermiş idim ki.. tuvalet tıkandı. Ben de uzun ince bir şey aradım sokup da açmak için. Evde gezelerken mutfakta oklavayı buldum ve..

namaz kılanları nörolojik deneylerle incelemek

Ibadet etmek kalbî ve itikadî bir eylem olduğundan varıp yoluna gitmesi gereken zatların yapabilme ihtimali olan şey. Onlar teşhircilik yapanları incelesinler önce.

tükürük içmek

Sıcak havalarda su bulamayınca ya da oruçluyken tükürük yutmanın orucu bozmamasından dolayı yapılacak bir çözümdür.
Çözüm, içinizde! Çözüm, sizsiniz!
Tamam.

evli erkekle ilişki yaşayan kız

Kendi evlendiğinde de kocası başkasıyla olacaktır. Ilahi adalet ya bu.. er geç.

uludağ sözlük moderasyonu

An itibarıyla uyuyolla.

çocuklarınızı küçük yaşta okula göndermeyin

bir video ile hakkı kanıtlanacak olan tavsiyedir.

http://www.youtube.com/watch?v=sYm5IOgYSgE

salak galiba demek

dışarıdan acınarak bakılandır. günlerdir muhabbeti yapılan gönül verilmiş elemanın aslının anlaşıldığı an dökülür ağzından kişinin.

yine bir akşam okul çıkışı boyuna sınıfındaki yakışıklı çocuktan bahseden kız, arkadaşlarının yanına gelir. her zamanki gibi o gün olanları heyecanla anlatırken, olayın içindeki tuhaflığı fark ettiği an birden bire hadiseyi anlatmayı kesip, ses tonu düşerek "salak galiba" der.. bu da sevilen kişinin salak olduğunun anlaşıldığı an'dır.

geçmiş olsun.

gammazların trolllere yetişememesi

ahir günlerde artış gösteren durum. son gaz içine ediyorlar sözlüğün efenim. bir başlığa giriyorsunuz. adamın yazdığı şey

-ahahaha hiç güleceğim yoktu

bakıyorsun 2 saattir oracıkta duruyor bu entry. ve kimse fark etmemiş.

daha beteri ise, günler önce toplu halde foruma çevrilmiş başlıkların durması. aralarında paslaşmışlar, gülüşmüşler, vermişler veriştirmişler..

boxer giymeye başlayacaklara tavsiyeler

boxer giymeye yeni başlayacaklara tavsiyelerdir. yardımcı olalım kardeşlerimize.

cs italy haritasındaki tavuk

elektrik verilen karpuz gibi patlayarak ölen tavuktur.

tecavüze uğrayan erkeği terkeden kız

(bkz: tecavüze uğrayan erkeği terk eden kız)

tecavüze uğrayan erkeği terk eden kız

haklıdır. demek ki adam öyle bi kuyruk sallamış ki (!) adamları bile baştan çıkarmış ya da gayleri üzerine çekecek bir şeyler yapmıştır ki başına gelmiştir. e bu kız ne yapsın o erkeği artık. erkeklik mi kalmıştır onda(!) ? hem gücü de yetmemiş baksana. a ama belki rıza göstermiştir......

eski sevgilinin şimdiki halinin tahmini

eski sevgilisi gıyabında "acaba şu an ne yapıyordur? nerelere gelmiştir? nasıl değişiklikler olmuştur hayatında?" diye az/çok bi zamandan sonra boş meraklara dalan kişinin yaptığı tahmindir.

ve aynı zamanda sözlük yazarlarının da eski sevgilileri hakkında tahminlerini içerir. * *
mesela benimki bugün eşiyle pazar sevişmelerini yaptıktan sonra dışarı yürümeye çıkıp ardından tekrar kapıdan girerken akşam sevişmelerini de eda etmiş olabilir. e insan taze evli olunca sabah akşam sevişir heralde. * hatta şu an yemek yiyor olabilirler. ya da bizimki sağda solda uyukluyor olabilir.

vazgeçtim

güçlü bir sözdür. iradeyi gösterir. vazgeçilmezdir. iyi ki böyle bir özelliği var insanın. vazgeçebiliyoruz yeri geldiğinde.

tabi güzelliklerden vazgeçmek müstesna.

mutlu insanların bazen sinir bozması

halil sezai'nin sonbahar şarkısında geçen cümleyi hatırlatır.

"..nerden bulur bu insanlar ben mutsuzken, gülünecek şeyleri..".

velhasıl, insan mutluysa, mutlu insanlara sinir olmaz. ancak mutsuzken olabilir. kanımca.

baş ağrısına çözüm önerileri

daha önceden zikredilmişlerdir.
(#24565704)

yazarların en sevdiği yiyecekler

(bkz: can)

-canını yerim.*

allah a havale ederken kesilen havale ücreti

"havale ücreti ne kadar" diye düşünenleri öteki tarafta kızgın demire oturtarak ödettirilecek olandır.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

-üşüdüm mü ne ya sanki..
-kalkıyoruz zaten yürüyünce ısınırsın.
-???!
-ne? ehehe
-"yürüyünce ısınırsın" evresine geldik yani. vay be. dün benim için sokaklarda sabahlayan adam şimdi bunu diyor ha.

abinden hoşlanıyorum diyen dişi sevgili

sözleri " ay takıldım ben birine, sana değil kardeşine" olan o malum şarkıyı akla getirir.